Organ Bağışı Yapmadım

0
477
Organ Bağışı Yapmadım

Organ Bağışı Yapmadım

DSC_0004

 

Dalaman Kapukargın Mahallesinde oturan Nedim Döndar, hakkında çıkan organlarını bağışladı haberlerinin doğru olmadığını açıkladı.

 

Dalaman Kapukargın Mahallesinde oturan ve bir süre önce ayağına çapa makinasının saplanması nedeni ile sağ ayağını diz hizasından kaybeden Nedim Döndar, hakkında çıkan organlarını bağışladı haberlerinin doğru olmadığını açıkladı. Döndar, ben hiçbir organımı ne bağışladım ne de böyle bir girişimde bulundum diyerek yaptığı açıklamada’’ Geçenlerde Dalaman’da bir etkinliğe gitmiştim. Orada bir gazeteci yanıma gelerek fotoğrafımı çekti. Yazısını ben yazarım dedi. Bende yaşadığım kazadan sonraki halimle ilgili yazacak herhalde diye düşündüm. Birkaç gün sonra eşim Dalaman’a gittiğinde duymuş. Eve geldi ‘’Nedim sen organlarını ne zaman bağışladın’’ diye bana sordu. Bende ne organ bağışlaması hayırdır dedim. Gazetelerde senin organlarını bağışladığın yazıyormuş Dalaman’da öyle söylediler dedi. Benim olaydan böyle haberim oldu’’ diye konuştu.

Bağış Yapmadım

Organlarını bağışladığı haberlerinin tamamen asılsız olduğunu söyleyen Döndar, ’’Organ bağışı güzel bir şey belki ilerde düşünebilirim ama şuan için ben kesinlikle organ bağışında bulunmadım. Böyle bir girişimim olmadı. Yapılan haber doğru bir haber değildir’’ dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.