Opet’in 938’inci istasyonu Köyceğiz’de

0
828
Opet’in 938’inci istasyonu Köyceğiz’de

Opet’in 938’inci istasyonu Köyceğiz’de

OPET’in Türkiye genelindeki 938’nci istasyonu Turanlar Petrol Köyceğiz Beyobasında hizmet vermeye başladı. Turanlar Petrol, OPET’in müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile tüketicileri üstün performanslı ürünlerle buluşturacak.

Turanlar Petrol Akaryakıt İstasyonu, 17 Ocak Cuma günü düzenlenen törenle hizmete girdi. Törene  Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Köyceğiz Kaymakamı Gürkan Demirkale, Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbay, Beyobası Belediye Başkanı Besim Özbek, Toparlar Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve OPET Antalya Bölge Müdürü Taylan Akman’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Açılış töreninde konuşan OPET Antalya Bölge Müdürü Taylan Akman; sektörün 8 yıldır üst üste müşteri memnuniyetindeki lideri OPET’in, bayi ağını yaygınlaştırarak, Türkiye genelindeki üstün hizmet ve kalite anlayışı doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Köyceğiz Beyobası’nda bulunan, 1 LPG ve 3 akaryakıt olmak üzere 4 adadan oluşan istasyon, OPET’in müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile tüketicileri üstün performanslı ULTRA FORCE ve ECO FORCE ürünleriyle buluşturacak. 7 gün 24 saat açık olan OPET Fullmarket’in yanı sıra OPET’in Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamındaki modern ve hijyenik tuvaletleri de istasyonda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım kapsamında hizmet verecek. Tören, protokol konuşmalarının ardından açılış kurdelesinin kesimi ile sona erdi.

-OPET PETROLCÜLÜK A.Ş.  HAKKINDA

OPET, akaryakıt dağıtım sektöründe, perakende satışlar, ticari ve endüstriyel satışlar, depolama ve uluslararası ürün ticareti konularının yanısıra iştirakleri ile madeni yağlar ve jet yakıtı alanlarında faaliyet göstermektedir. Yeni ürün ve hizmetleri, hızla gelişen istasyon ağı ve sosyal sorumluluk yaklaşımıyla hareket eden OPET sektörün büyük oyuncuları içindeki tek yerli şirkettir.  Türkiye’de akaryakıt dağıtım sektöründe yüzde 19’luk pazar payı ile 2’nci sırada yer alan OPET’in SUNPET markası ile birlikte 1340 istasyonu bulunmaktadır. Kuruluşundan bu yana alt yapı yatırımlarına ağırlık veren OPET’in pazarda büyük bir rekabet avantajı sağlayan depolama kapasitesi ise 1 milyon metrekübün üzerindedir. OPET, ölçülmeye başlandığı ilk yıldan bu yana KalDer Türkiye müşteri memnuniyeti endeksine göre 8 yıldır müşterinin en çok memnun kaldığı marka olmuştur. OPET, ‘kusursuz hizmet anlayışı’ ile bu iddiasını koruyarak, yepyeni projeler, ürün ve hizmetlerle müşterisinin yanında olmaya devam edecektir.

-ÜRÜNLERİ

OPET’in  yüksek performans, düşük tüketim ve tasarruf sağlayan, çevreci ve uygun fiyatlı yeni nesil yakıtı Ultra Force; mevcut ürünlere göre daha yüksek performans ve düşük tüketim sunarken, motorun temiz kalmasını sağlayarak aracın ömrünü uzatmaya katkıda bulunmaktadır. Bir diğer ekonomik ve çevreci yakıtı Eco Force ise tortu ve kurum birikimini önleyerek motoru temiz tutar, aynı zamanda çevreci özellikleri ile binek, ticari, ağır vasıta olmak üzere tüm dizel araçlar için uygundur.  OPET’in müşterilerinin hayatını kolaylaştıran teknolojik ürünleri ise OPET Kart, OPET WorldCard, Otobil, Bireysel Otobil ve Yakıt Kart’tır. Müşterileri yakından tanımayı ve alışveriş alışkanlıklarını takip etmeyi sağlayan OPET Kart uygulaması bugün 5,5 milyonun üzerinde kişinin kullandığı bir sadakat kartıdır. Opet Worldcard ise Yapı Kredi Bankası ile birlikte geliştirilen Türkiye’nin en büyük co-branded kredi kartlarından biridir.

-SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Doğup büyüdüğü topraklara fayda sunmayı en önemli görevlerinden biri sayan OPET, sosyal sorumluluğa odaklanmayı bir kurum kültürü olarak benimsemiş ve kuruluşundan bugüne birçok sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır. Toplumsal temel sorunların çözümüne yönelik projelerle ülkeye değer katmaya devam eden sürdürülebilir ve sonuç odaklı OPET sosyal sorumluluk projeleri;  Temiz ve daha sağlıklı bir toplum yaratma hedefi olan “ Temiz Tuvalet Kampanyası”,  İstasyon giriş ve çıkışlarının ağaçlandırılmasının yanısıra pek çok il ve ilçemizde park ve bulvar ağaçlandırmaları yapılan “Yeşil Yol Projesi ”, Tarihi dokusu ve doğal güzellikleri zengin, turizm potansiyeli olan köylerin seçilerek ekonomik kalkınma ve bilinçlenmeyi destekleyen “Örnek Köy Projesi”, Ülke tarihi açısından son derece önemli olan Çanakkale için hazırlanan “Tarihe Saygı Projesi”, (Bu kapsamda, Gelibolu yarımadasında yer alan köylerde ve Eceabat ilçesinde; fiziki düzenlemelerin yanında eğitim, sağlık, çevre, turizm hizmeti gibi önemli konularda çağdaş ve uluslararası saygınlık kazandıracak atılımlar gerçekleştirilmiştir) ve Trafik sorununun çözümü için 3-17 yaş çocuklara eğitim amacı taşıyan “Trafik Dedektifleri” Projesi

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.