Ömür Yolcu yoluna Seydikemer’den başladı

0
561
Ömür Yolcu yoluna Seydikemer’den başladı

Ömür Yolcu yoluna Seydikemer’den başladı

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) 7 Haziranda yapılacak olan Milletvekili genel seçimleri çalışmaları sürüyor.

 

CHP Muğla Milletvekili aday adaylığını açıklayan Ömür Yolcu çalışmalar kapsamında Seydikemer’de ziyaretlerde bulundu.

-Üreticileri ziyaret etti

CHP Muğla Milletvekili aday adayı Ömür Yolcu ilk ziyaretini geçtiğimiz günlerde aşırı yağışlardan ve fırtınadan etkilenen Seydikemer’deki  Çukurincir, Kumluova, Karadere, Karaköy, Alaçat ve Çaykenarı mahallelerindeki  üreticiler  ve hal esnafına gerçekleştirdi.

Ömür Yolcu zarar gören üreticilere geçmiş olsun dileklerini iletti.

Selden zarar gören vatandaşlarla görüşen Ömür Yolcu “Çukurincirli vatandaşlar taşkın sırasında Seydikemer Belediyesi ve özellikle Muğla Büyükşehir Belediyesinin özverili çalışmaları, araç ve personel olarak yardımlarından dolayı memnuniyetlerini belirttiler. Ancak sel tehlikesinin her zaman olduğunu devletin bir an önce yeni taşkınları önlemek için önlem almasını istediler.” dedi.

-Partililerden destek istedi

Şubat ayında devlet memurluğu görevinden istifa ederek resmi olarak aday adaylığını açıklayacak olan Yolcu, Seydikemer’de partilileri ziyaret etti. Aday adaylığı sürecinde destek istedi.

Aday adaylığını açıklamasından dolayı partililerden olumlu tepkiler aldığını ifade eden Yolcu, “görüştüğümüz partililerimiz bu yöreyi daha iyi tanıyan, yörenin çocuklarını mecliste görmeyi ve kendilerini temsil etmesini istiyorlar. Bu da bizim için mutluluk verici.” diye konuştu.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.