Öğretmenler Günü Kutlandı

0
685
Öğretmenler Günü Kutlandı

DSCF2903Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları, Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelenk sunumu, saygı duruş ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Anıt programından sonra Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğü (TİGEM) salonunda düzenlenen kutlama programına geçildi. Kutlama programında, göreve yeni başlayan öğretmenlerin yemin töreninin ardından, 2015 yılında emekliye ayrılan öğretmenlere ‘Hizmet Şeref Belgeleri’ni İlçemiz Kaymakamı Sayın Yılmaz ŞİMŞEK tarafından verildi. “24 Kasım Öğretmenler Günü” konulu şiir ve kompozisyon yarışmasında, dereceye giren öğretmen ve öğrencilerin ödülleri verildikten sonra, Atatürk Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerin hazırlamış olduğu koro ve müzik dinletisiyle program sona erdi.

Kutlama programına, Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Garnizon Komutanı Albay Murat Selçuk Çol, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve öğrenci velileri katıldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.