Obamızdan bugüne…

0
549

Obamızdan bugüne…

Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği’nin kültür hizmeti olan  ‘Obamızdan Bugüne’ adlı kitap basıma girdi.

Araştırmacı Yazar, Emekli Tarih Öğretmeni Günür Karaağaç ve Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği başkanı İ. Namık İlhan’ın birlikte hazırladığı ‘Obamızdan Bugüne’ Ağustos ayında okuyucuyla buluşuyor. 1500 adet basılacak olan ‘Obamızdan Bugüne’ adlı kitap 2 yılda hazırlandı, 130 kişiyle sohbet edilerek düşünceleri kitapta yer aldı.

Araştırmacı Yazar, Emekli Tarih Öğretmeni Günür Karaağaç, derlenen ve yazılan 23. ve basılan 18. eseriyle Ağustos ayında okuyucusuyla buluşacağını söyledi.

‘Obamızdan Bugüne’ adlı kitabı Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği başkanı İ. Namık İlhan ile hazırladıklarını ifade eden Karaağaç, “bu eserimizde Ortaca’ya göçen Alevi ve Tahtacı boylarından söz ediyoruz. Anadolunun en eski boylarından olan Tahtacı ve Alevi kültürünün tüm renklerini bu kitapla okuyucularımızla buluşturacağız. 1500 adet basılacak olan ‘Obamızdan Bugüne’ adlı kitap 2 yılda hazırlandı, renkli kuşe kağıda 315 sayfa olarak basılıyor. 130 kişiyle sohbet edilerek düşünceleri kitapta yer aldı. Cumhuriyet Mahallesi Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği’nin kültür hizmeti olan  ‘Obamızdan Bugüne’ kitabımızın hazırlanmasında emeği geçenlere şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.