MUTSO meslek grupları toplantısı

0
437
MUTSO meslek grupları toplantısı

MUTSO meslek grupları toplantısı

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Meslek grupları toplantısı Ortaca’da yapıldı.

Ortaca Kent konseyi toplantı salonundaki toplantıya Ortaca, Dalaman ve Köyceğiz’deki mimar ve mühendislerin yanı sıra Ortaca ve Dalaman belediyesinden görevli katıldı.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri Sedat Tunçer, Hasan Şahin ve N. Fatih Dağdelen’in katıldığı toplantıda meslek gruplarının sorunları ve Ortaca’da yapılması planlanan Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Ortaca hizmet binasının projelendirilmesi görüşüldü.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi Sedat Tunçer toplantıda Muğla’nın büyükşehir olmasının ardından ilgili meslek gruplarına ne gibi değişiklikler getirdiği konusunda görüş alışverişinde bulunulduğunu  söyledi.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Ortaca hizmet binasının yapımı için çalışmalara başlayacaklarını ifade eden Tunçer “hizmet binamızı bir an önce yapmayı planlıyoruz. Üyelerimiz için önemli olan binayı bölgemizdeki mimar ve mühendis arkadaşlarımızın projelendirmesini istiyoruz. Bu doğrultuda komisyon kurularak değerlendirmeler yapılacak” diye konuştu.

Ali Rıza AKKIR

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.