0
646

Müteahhit, mimar ve

mühendisler Kayacık’ta buluştu

Dalaman’da hizmet veren müteahhit, mimar ve mühendisler Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ın daveti ile Kayacık’ta Dalaman Belediyesi tarafından yapılan tesiste akşam yemeğinde buluştu.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Dalaman’ı güzelleştirmek ve aynı zamanda temiz tutmak herksin görevi olduğunu söyledi.
Mimar ve mühendislerin Dalaman için yaptıkları projeleri sunmalarını ve yardımcı olmalarını isteyen başkan Şaşmaz, “Müteahhit arkadaşlarımızın da yaptıkları inşaatları mevzuata uygun bir şekilde yaparak inşaat alanlarını her zaman temiz tutmalarını bekliyoruz. Dalaman’ı ne kadar güzelleştirir ve daha ileri götürürsek müteahhit arkadaşlarımız yaptıkları daireleri daha iyi fiyatlara satacaklardır. Dalaman’ı güzelleştirmek için hep beraber el birliği içerisinde çalışmamız lazım” dedi.
Başkan Şaşmaz’ın konuşmasından sonra Dalaman’da bulunan inşaatların fotoğrafları gösterildi. Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz mevzuata uygun olarak Dalaman’da inşaat yapan Esat Turan ve Mehmet Gani’ye hediye verdi. Dalaman Belediyesi tarafından yeni yaptırılan tanıtım filmleri beğeniyle izlendi.
Gecede, Mustafa Selçukoğlu sahne aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.