MUĞLALI KARETECİLER DÜNYAYI SALLADILAR

0
378
MUĞLALI KARETECİLER DÜNYAYI SALLADILAR

MUĞLALI KARETECİLER DÜNYAYI SALLADILAR

İtalya’nın Venedik kentinde düzenlenen Dünya Karate-do turnuvasında Fethiye Doğan Budo-kan sporcuları, 2 altın,1 Gümüş 7 Bronz madalya alarak turnuvaya damgasını vurdular.

9 sporcu 1 antrenörle gittikleri Turnuvada boylarından büyük işler başaran sporcularımız kupalarını Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker’e getirdiler. Şampiyonada 1 altın ve 1 Bronz madalya alan 10 yaşındaki Avrupa şampiyonu Dalyanlı karateci Zümra Rezzan İm arkadaşları ve hocalarıyla birlikte sevincini Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker ile paylaştı.

Şampiyonların başarılarının kendilerini gururlandırdığını söyleyen, Çeker, özellikle Ortaca ve Fethiye’de sağladıkları çalışma salonları ile uzak doğu sporlarında genç ve çocukların önünü açtıklarını belirterek bu çok önemli başarı nedeni ile antrenörümüzü ve sporcularımız kutluyorum dedi.

Madalya avcısı karatecilerin antrenörü Reyhan Koşar Kıvrak ise verdikleri destek nedeni ile  İl Müdürü Bekir Çeker ve ailelerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Hiç durmadan çalışmalara devam edeceğiz.Amacımız Muğla’nın, ülkemizin ismini en yukarlara taşımak dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.