“Muğla-Brüksel Bisiklet Turu” Fotoğraf Sergisi

0
373
“Muğla-Brüksel Bisiklet Turu” Fotoğraf Sergisi

“Muğla-Brüksel Bisiklet Turu” Fotoğraf Sergisi

 

muğla-brüksel bisiklet turnuvası fotoğraf sergisi

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Muğla-Brüksel Bisiklet Turu” fotoğraf sergisi ziyaretçilerle buluşuyor.

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenecek NowWeBıke  “Muğla- Brüksel Bisiklet Turu Fotoğraf Sergisi” 22 Aralık 2015 tarihinde, saat:16.30’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde ziyaretçilerle buluşacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik ve Spor Dairesi Başkan V. Ali İnan, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Düzenleyeceğimiz fotoğraf sergisinde, Muğla’ dan Brüksel’e yola çıkıp 13 ülke geçişini 46 günde tamamlayan Bisiklet Türkiye Takımı’nın yol izlenimleri ve gerçekleştirdikleri ziyaretlerle ilgili çektikleri fotoğraflar bizlere sunulacak. Bu yolculuğu bizimle paylaşmak isteyen tüm halkımızı fotoğraf sergimize davet ediyoruz“ dedi.

Muğla’dan yola çıkan bisikletçiler Yatağan ve Bodrum’un ardından Ula, Gülağzı, Köyceğiz,  Dalyan ve Ortaca etabının ardından Marmaris, Didim, İzmir, Akhisar, Bursa, Kadıköy-İstanbul, Çorlu, Edirne kentlerini geçerek, Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Macaristan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Hollanda ve Belçika’nın yer aldığı 8 farklı ‘EuroVelo’ bisiklet rotası ağını kullanarak 9 Eylül’de Brüksel’e ulaşmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.