MP’den Fethiye’ye destek

0
670
MP’den Fethiye’ye destek

MP’den Fethiye’ye destek

 

Merkez Parti İl Başkanı Ersen Bağ,  “Merkez Parti iktidarında Fethiye İl olacaktır

 

Merkez Parti İl Başkanı Ersen Bağ,  Ortaca İlçe Başkanı Semra Aksüyek, İl yönetiminden Aytekin Polat ve Gökhan Aksüyek Ortaca kaymakamı Hüseyin Yılmaz ve İlçe Emniyet Müdürü ismail Ayhan’a tanışma ziyaretinde bulundular.

Merkez Parti İl Başkanı Ersen Bağ, Merkez Parti’nin Muğla’da ve Türkiye’de  çok kısa sürede halkın sevdiği bir parti olduğunu, bunu da sadece yerel medya aracılığı ile yapılabildiğini söyledi.

-Merkez Parti iktidarında Fethiye İl olacaktır

Fethiye’nin İl olmak için başlattığı imza kampanyasını sonuna kadar desteklediklerini ifade eden Ersen Bağ “Biz Merkez Parti olarak imza kampanyası başlamadan da teşkilat başkanımız Ö.Haluk Pirimoğlu açık destek verdi. Merkez Parti iktidarında Fethiye İl olacaktır. Çünkü Muğla coğrafyasında Büyükşehir olmak gerçekten zor. Merkeze çok uzak ve hizmetlerde aksamalar insanları bezdirdi. Genel başkanımız Abdürrahim Karslı Mart ayı içinde Muğla’da olacak. Ziyaretleri esnasında programları dahilinde kendisi ve tüm Merkez Parti ekibi Fethiye’nin il olma imza kampanyasına da destek verecekler” dedi .

Bağ, içme suyu fiyatlarındaki artışa da tepki gösterdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.