Motorcular 2012’in Son Toplantısını Nil Restaurant’ta Yaptı

0
507
Motorcular 2012’in Son Toplantısını Nil Restaurant’ta Yaptı

 

Motorcular 2012’in Son Toplantısını Nil Restaurant’ta Yaptı

>>Ümran OKUR/Nadir ŞAHİN

Ege Yolcu Dergisi motorcu grup üyeleri, 2012 yılında yapılmış olan etkinliklerin değerlendirmesi için, geçtiğimiz cumartesi günü Dalaman Eska Evleri yanında bulunan Nil Restaurant’ ta toplandılar. Sabah kahvaltısında bir araya gelen 38 motorcu, aynı zamanda 2013 yılında yapacakları etkinlikler üzerinde fikir alışverişinde bulundular. Köyceğiz, Dalyan, Ortaca, Dalaman bölgesinden oluşan Ege Yolcu Grubu ayrıca, 7 Aralık Cuma akşamı Ortaca Işık Düğün Salonu’n da yapacak olduğu “Ege Yolcu Dergisi 3. Yıl Kutlama Gecesi” ve 9 Aralık Pazar günü Dalaman Sığla Restaurant’ta yapacak oldukları “2.Dünya Madenciler Günü Etkinliği” üzerine son çalışmalarını değerlendirdiler.

 Nil Restaurant’ın işletmecisi Hakan Çapuroğlu, Ege Yolcu Grubu motorcu ekibini ağırlamaktan mutlu olduklarını dile getirip şunları söyledi: “Türkiye’de birçok motorcu fan kulübü ve dernekleri var. Fakat, başka yerlerde Ege Yolcu gibi bir dergi çatısı altında toplanan, birlik beraberlik içinde hareket eden ve en önemlisi de sürekli etkinlik yapan başka bir motorcu grubu olduğunu sanmıyorum. Arkadaşlarımızın yapmış olduğu etkinlikleri derginin yanında yerel ve ulusal basında da okuyoruz. Ege Yolcu, yöremizin adını Türkiye’de duyuran bir kültür ve gezi rehberi oldu.”

 Ege Yolcu Grubu, Nil Restaurant’ın hazırlamış olduğu kahvaltıdan ve servisinden son derece memnun olduklarını ifade ederek ayrıldılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.