Minik Enis umuda uçuyor

0
403
Minik Enis umuda uçuyor

Minik Enis umuda uçuyor

Köyceğiz’de havuza düşerek boğulma tehlikesi geçiren ve tedavisi Isparta’da devam eden Enis Işık için açılan yardım kampanyası başarıyla sonuçlandı.

 

Enis’in tedavisinin İngiltere’de yapılabilmesi için gerekli olan 30 bin poundun 25 bin 600 poundu yapılan yarımlarla toplandı.

Eksik olan 4 bin 400 poundun toplanabilmesi için Enis’in annesinin görev yaptığı Dalaman Bahçeşehir Kolejinde kermes düzenlendi.

Dalaman Bahçeşehir Koleji ve Özel Özalp Koleji Okul Aile Birliği tarafından organize edilen kermese Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan da katılarak destek verdi.

 

Kermeste Enis’in özel ambulans uçakla İngiltere’ye gidebilmesi için gerekli olan 5 bin pound (yaklaşık 20 bin lira) toplandı.

Yapılan yardımlar için teşekkür eden Enis Işık’ın annesi Ayla Işık, “ihtiyacımız olan para toplandı. Tüm hazırlıklarımız tamam, Enis’i kısa sürede İngiltere’ye götüreceğiz. Orada son derece başarılı şekilde yapılan ‘beyin hücrelerini yenilemek için oksijen basınç tedavisi uygulanacak’ bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.