MİLYONFEST DALAMAN”a sanatçı akını

0
2989

MİLYONFEST DALAMAN”a sanatçı akını

2-5 Ağustos 2018 tarihleri arasında Dalaman Kayacık sahilinde yapılacak olan “MİLYONFEST Dalaman Alternatif Müzik ve Rock Festivali” hazırlıkları devam ediyor. Festival’de 25 sanatçı sahne alacak.

 

-Biletler satışa çıktı

50 bin kişinin geleceği planlanan “MİLYONFEST Dalaman Alternatif Müzik ve Rock Festivali” biletlerinin Biletix üzerinden satışlarının devam ettiği öğrenildi.

Bir ilke imza atarak MİLYONYAPIM’a ait MİLYONFEST FRANCİHES FESTİVAL sistemi üzerinden anlaşarak Dalaman’da MİLYONFEST Dalaman Alternatif Müzik ve Rock Festivali çalışmalarına başladıklarını ifade eden Elif Çokgezen Arsa Yatırım Danışmanlığı sahibi Organizasyon sorumlusu Elif Çokgezen, bölgenin var olan marka değerini tanıtmak için büyük fırsat olduğunu söyledi.

Çokgezen, “MİLYONFEST Dalaman Alternatif Müzik ve Rock Festivali Dalaman Kayacık sahilinde yapılacak olan ilk yılımızda 4-5 bin çadırın kurulabileceği ve 15 bin ile 50 bin arasında kişiyi burada ağırlayacağımızı düşünüyoruz. Yaptığımız araştırmalarda 20 binlerle başlayan katılımcı sayılarının 5 senede 200 binlere ulaştığını gördük” dedi.

 

“MİLYONFEST DALAMAN”a sanatçı akını

MİLYONFEST Dalaman Alternatif Müzik ve Rock Festivali, Hey! Douglas, Yeni Türkü, Umut Kuzey ücretsiz açılış partisiyle başlayacak.

Diğer günlerde ise, Athena, Manga, Ceza, Adamlar, Gündoğarken, Melek Mosso, Gülçin Ergül, MFÖ, Hayko Cepkin, Cem Adrian, Pamela, Kurtalan Ekspres, Can Gox, What Da Funk, Mor ve Ötesi, Selda Bağcan & Boom Pam, mabel Matiz, Ezhel, Fatma Turgut, Pera Sattas sahne alacak.

Melahat Kanbur

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.