Milletvekili Öztürk’ten Muğla Ormanspor’a Anlamlı Destek

0
378
Milletvekili Öztürk’ten  Muğla Ormanspor’a Anlamlı Destek

Milletvekili Öztürk’ten

Muğla Ormanspor’a Anlamlı Destek

7

 

Muğla Rüya Park AVM’ye Yılmaz Erdoğan tarafından yaptırılan BKM sponsorluğundaki Özel Otobüs ile gelen Ormansporlu Basketbolcular burada Muğlalı sporseverlereyüzlerce top ve forma dağıttı.

 

Oyuncuların tek tek imzaladığı top ve formaları alan çocuk ve gençlerin mutluluğu yüzlerinden okunurken, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’nce de vatandaşlara fidan dağıtıldı.

Etkinliğe takıma her fırsatta büyük destek veren ve yakından takip eden AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk’te katıldı. Medya Günü’nde Muğlalı Sporseverlerle buluşan Muğla Ormanspor Basketbol Takımı oyuncularıilk imzalı topu AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk’ün kızı Tuana  için imzaladılar

Öztürk’e verilen topu öncelikle takım kaptanı Erhan Kocamış, yabancı oyuncular Ricky Harris ve Kervin Bristol ile tüm takım oyuncuları tek tek imzaladı.

Ormanspor’un Muğla’nın çok önemli bir markası olduğunu söyleyen AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “Takımımız bu sene ligde tutunacak ve misafir olmadığını gösterecektir. Önümüzdeki yıllar ise hedef Süper Lig’dir. Muğla ve Muğlalı sporseverler bunu hak ediyor. Ben tüm takımımıza başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk daha sonra Türkiye Basketbol 1.Liginde mücadele eden Muğla Ormanspor’un 2016/2017 ulaşımı için özel giydirilmiş bir otobüs tahsis eden Beşiktaş Kültür Merkezi BKM Temsilcisi Ferhat Bilgi’ne Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik ile birlikte teşekkür plaketi takdim etti.

Muğla Orman Bölge Müdürü Mehmet Çelik, Orman Bölge Müdür Yardımcısı ve Ormanspor Kulübü Başkanı Vedat Dikici, Orman Bölge Müdür Yardımcısı Özkan Şahin, Ormanspor As Başkanı Devrim Karakuş ve BKM adına Ferhat Bilgin’in katıldığı Medya Günü’ne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.