Milletvekili Adayı olarak açıkladılar

0
518
Milletvekili Adayı olarak açıkladılar

Milletvekili Adayı olarak açıkladılar

 

Rabbim izin verir ve Muğlalı hemşerilerimiz takdir ederse, ülkemiz ve milletimize hizmetkârlıkta bugün yeni bir sayfanın kapılarını aralıyoruz.

 

Sayın Başbakanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu ve kıymetli çalışma arkadaşları  beni Muğla’ya, ülkemize ve milletimize hizmet etmek için Milletvekili Adayı olarak açıkladılar. Şu an büyük mutluluk içerisindeyim.

7 Haziran’daki seçimde aday gösterilmediğim için kimseye küsmedim, kırılmadım. Seçim döneminde aday arkadaşlarımla birlikte gece-gündüz demeden çalıştım. Ben ve aday listesinde bulunan kıymetli arkadaşlarım kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Muğla’ya ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Bu bayrak yarışında, “Bir kez daha karar yetki , söz ve mühür milletindir” sözü ile yol haritamızı çizeceğiz…

Millete hizmet yarışına başlarken,  bu güzel vatan için hayatlarını feda eden Aziz şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum.

Seçimlerin Muğla’mız,  ülkemiz milletimiz demokrasimiz için hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum.

Sevgili teşkilat mensuplarımız, 1 Kasım’a kadar birlikte çalışacak, inşallah seçimi kazanıp görevi devraldığımızda, sizlere danışarak, Muğla’ya hizmet edeceğiz.  Sizlerin kıymetli düşünce ve görüşleri bizim çalışmalarımızda yol haritamızı belirleyecek.

AK Parti Muğla İl Başkanlığım ve Milletvekili Adaylığım sürecinde desteklerini her zaman yanımda hissettiğim tüm teşkilat mensuplarımıza, özellikle kadın ve gençlik kollarımızın fedakâr üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Millete hizmet yolunda, kimi zaman ailemi ve çocuklarımı dahi ihmal ettiğim dönemler oldu. Onlar benim bu millet vatan bayrak için mücadele verdiğimi anladılar ve her an bana destek oldular. Bu anlamlı günde,  eşime sabrından ötürü teşekkür ediyorum. Çocuklarıma sabırlarından anlayışlarından ve fedakârlıklarından dolayı teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.