Milas Belediyesi Yalnız Bırakmadı

0
339
Milas Belediyesi Yalnız Bırakmadı

Milas Belediyesi Yalnız Bırakmadı

Güllük’te geçen yıl yaşanan elim kazanın ardından yaşamını yitiren 7 işçi anılırken, işçi yakınlarını, Milas Belediyesi yalnız bırakmadı.

Geçtiğimiz yıl Güllük’te yaşanılan elim kazada yaşamını yitiren 7 işçi için düzenlenen anma töreni Güllük’te yapıldı. Yapılan törene Milas Belediyesi’ni temsilen Milas Belediye Başkan Yardımcısı Faik Karagöz katılırken, törende protokolden kimsenin olmadığı gözlemlendi.

Tören öncesinde yaşamını yitiren bir işçinin yakınları tarafından verilen mevlide katılan Milas Belediye Başkan yardımcısı Faik Karagöz, daha sonra işçilerin yaşamını yitirdiği terfi istasyonunun önünde başlayan ve ilgili firmanın Güllük’teki iş yeri önünde son bulan yürüyüşe katıldı.

Burada işçi yakınlarına taziyelerini ileten Başkan Yardımcısı Karagöz; “elim kazada yaşamını yitiren işçilerimizi rahmetle anıyoruz. Çok zor bir durum ve adaletin mutlaka tecelli etmesini istiyoruz” dedi.

Yürüyüşün ardından elim kazada yaşamını yitiren Mevlüt Özbakır’ın kızı Rabia Özbakır tarafından basın açıklaması yapılarak, yetkililerden gereken adaletin yerine gelmesini istediklerini belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.