Ana Sayfa Gündem Mi Lady Dalaman’da hizmete girdi

Mi Lady Dalaman’da hizmete girdi

0
1402

Mi Lady Dalaman’da hizmete girdi

 

Mi Lady Güzellik salonu ve Hamamı Dalaman Ege Ege Mahallesi Havalimanı yolu üzeri Opet arkasında hizmete girdi.

İşletmeciliğini Eski Dalaman AK Parti İlçe başkanı Onur Turgut ve  Lesya Melnychuk’un yaptığı  gügüzellik salonun açılışı yoğun katılım ile gerçekleşti.

Açılışa, Dalaman Belediye başkanı Muhammet Şaşmaz, CHP Dalaman ilçe teşkilatı, AK Parti Dalaman Belediye başkan adayı Muhammet Karakuş, AK Parti İlçe yönetimi, İYİ Parti Dalaman belediye başkan adayı Dr. Sedat Kızıl, İYİ Parti Dalaman yönetimi, Demokrat Parti Dalaman Belediye başkan adayı Dr. Beyhan Korkut, DP Dalaman yönetimi, Esnaf odası başkanı Şevket Takar, Edirne Vali yardımcısı Ali Uysal, Kamu kurum amirleri, sivil toplum örgütleri ve davetliler katıldı.

Türkiye’ye örnek bir salon

İşletme sahiplerinden Onur Turgut ; “Mi Lady Güzellik salonunu Dalaman’a kazandırmak için yaklaşık  2 yıl çalışmamız oldu.  Bölgemizde böyle bir tesisin olmadığını hatta Türkiye genelinde böyle bir tesis olmadığını biliyorum. Bu mekan sadece bayanlara yöneliktir. Allah nasip ederse önümüzdeki yıllarda erkeklere özel olarakta böyle bir tesis açacağız”dedi.

 

Dalaman’a hayırlı olsun

Dalaman belediye başkanı Muhammet Şaşmaz; “Onur Turgut kardeşimizin Dalaman’a böyle bir işyeri açarak ekonomiye katkı olması ve hizmet açısından gurur verici, kendilerine bol ve bereketli kazançlar diler, hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim”dedi.

İnşallah Muğla’da Valilik yaparım

Edirne Vali yardımcısı Ali Uysal; “Ben Edirne Vali yardımcısıyım, yaklaşık 22 yıldır görev aldığım bu alanda inşallah önümüzdeki süreçlerde memleketim olan Muğla’da Vali olarak görev alırım.Değişen kanunlarla birlikte böyle bir uygulamaya geçileceği gibi bir durum söz konusu, bekleyip göreceğiz şimdiden hayırlısı olur inşallah” dedi.  Uysal, Mi Lady güzellik salonun sahibi Onur bey ile beraber askerlik yaptık kendisi benim asker arkadaşımdır ve Muğla’ya geldiğimde sık sık görüşme şansımız oluyor. Edirne’ye dönüş günümde Havalimanından uçağa binmeden önce, böylesine anlamlı bir açılışa katılmanın bana verdiği mutluluğunu yaşıyorum. Dalaman ilçesine hayırlı ve uğurlu olsun inşallah.

Yapılan konuşmaların ardından Dua edilerek açılış kurdelesi kesildi ve katılımcılar Salonu gezdi.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.