MHP Ortaca İlçe Başkanı Çakır: “MHP’nin kimseye diyet borcu yoktur”

0
462

MHP Ortaca İlçe Başkanı Çakır:

“MHP’nin kimseye diyet borcu yoktur”

 

MHP Ortaca İlçe Başkanı Kaan Çakır, göreve gelmesinin ardından yaptığı basın açıklamasıyla, Partiyi yeniden başarılı kılmak, yerel ve genel idarede üç hilal’i yükseltmek için bütün gayret, inanmışlık ve azimle var olacak ve başarı için ne gerekiyorsa onu yapacağız” dedi.

-İnsanlarımızı ötelemeden hizmet etme arzusundayız

Görev değişiminin bayrak taşıma ve kutlu dava için bir nöbet olduğunu dile getiren Kaan Çakır, “Vatan ve millet sevdalısı bütün vatandaşlarımızla önce kucaklaşıp daha çok kaynaşarak, hareketimizi güçlü kılmak için şahsım ve dava arkadaşlarım elimizden gelenin bir fazlasını yapabilmek için çalışacağız. Bizler kutlu bir davanın mensubu olarak samimiyetle ve davamıza sadakatle, insanlarımızı ötelemeden partimize ve ilçemize hizmet etme niyet ve arzusundayız. Partimizin kurulduğu günden bu güne Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy veren seçmenlerimiz başta olmak üzere, bu ülküde hizmet etmiş samimi ve ilkelerinden sapmamış, hareketimize zarar vermeden milletten yana olup hiç kimseye taviz vermemiş, şahsi ikbal peşinde koşmamış geçmiş dönem ilçe başkanları ve yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

-Diyet borcu yoktur, vefa borcu vardır

Kaan Çakır açıklamalarını şöyle sürdürdü: ‘Ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır’ ilkesi ve birliktelikten ödün verilmeden mücadele etme süreci akıllardan çıkarılmamalıdır, bu konuda tavrımız nettir. Ülkemizde ve ilçemizde yaşanan siyasi gelişmeleri doğru tahlil ve tespit etmeden kendisine yol haritası çizenler ile Milliyetçi-Ülkücü hareketin bir hukuku kalmamıştır. Yaklaşık yarım asırdır fikri ve siyasi alanda var olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin kimseye diyet borcu yoktur. Tam aksine vazifesini ve dava adamlığını yaşayanların, Ülkücü şehitlerin kanları ile ödemiş olduğu, inanmış dava adamlarının işkence görüp, gözyaşı döktüğü bedelin karşılığı olarak harekete ‘vefa’ borcu vardır. Partimizi yeniden başarılı kılmak yerel ve genel idarede üç hilal’i yükseltmek için bütün gayret, inanmışlık ve azimle var olacak ve başarı için ne gerekiyorsa onu yapacağız.

Ömer Kundakçı

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.