MEÇEV’den Dayanışma çağrısı

0
595
MEÇEV’den Dayanışma çağrısı

MEÇEV’den Dayanışma çağrısı

Muğla Eğitim Çevre Koruma ve Dayanışma Vakfı (MEÇEV) sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve belediye başkanlarının da katıldığı toplantıda dayanışma çağrısında bulundu.

MEÇEV Kurucu Üyesi ve Muğla İl Temsilcisi Özleyiş Çakır düzenlenen toplantı sonrası yaptığı açıklamada ”toplantımız MEÇEV’in bölgedeki diğer dernek ve vakıflarla yapacağı aktiviteler için bir başlangıç olarak kabul edilip, bölge için faydalı vizyon ve markalaştıracak çalışmalar için adımlar atılacak” dedi.

MEÇEV Başkanı İsmail Baykal ve Yönetim Kurulu adına Ortaca Kaymakamı, Dalyan ve Ortaca Belediye Başkanları ve katılan tüm kurum ve kuruluşlara katılımlarından dolayı teşekkür eden MEÇEV Kurucu Üyesi ve Muğla İl Temsilcisi Özleyiş Çakır mavi ve yeşilin bütünleştiği bir dünya temennisinde bulundu.

Ley Ley Restaurant’ta gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya, Ortaca Kaymakamı Hüseyin Yılmaz, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, Dalyan Belediye Başkanı Arif Sarı, Ortaca Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Durak, Dalyan Jandarma Karakol Komutanı Emre Altan, Dalyan Jandarma Bot Komutanı Hasan Kuşkonmaz, Ortaca Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Önder Yıldırım, Sanatçı ve doğa dostu Toprak Sergen, bölgedeki bazı Sivil Toplum Kuruluşları ve basın mensupları katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.