Martı otelleri çevre konusunda da çok titiz

0
413
Martı otelleri çevre konusunda da çok titiz

Martı otelleri çevre konusunda da çok titiz

Marmaris’in koylarını korumak için Martı Otel işletmelerinin öncülüğünde koy temizliği yapıldı. Etkinliğe Deniz Temiz Derneği, Tupmepa, Marmaris Belediyesi yetkilileri, otelde konaklayan yerli ve yabancı turistler katıldı.
Martı otel işletmeleri  koy temizliği etkinliği düzenlendi. Koy temizliğine İçmeler Martı Resort ve La Perla Otelleri yöneticileri,  Deniz Temiz Derneği, Tupmepa, Marmaris Belediyesi yetkilileri, otelde konaklayan yerli ve yabancı turistler katıldı.
La Perla Oteli işletme müdürü Çetin Erzenci düzenlenen etkinlikle ilgili bilgi verirken; “Martı oteller grubu olarak her zaman çevreye duyarlı olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Denizlerimizin, sahillerimizin  korumak anlamında elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızdan biri de bugün olduğu  gibi ayda bir yaptığımız koy ve sahil temizliği.Bu tabiat, yaşayan varlıklar biz yokken de vardı. Doğal hayata saygı duymak zorundayız. Bizlerin onlara, onlarında bizlere ihtiyacı var. Turizm içinde  bunun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çevremiz, sahillerimiz ne kadar temiz olursa  o kadar misafirimizde o kadar memnun olur. Biz gelecek nesiller temiz ve yaşanabilir bir çevre bırakma istiyoruz. Martı şirketler grubu olarak bu konuda çok titiziz. İleriye dönük çalışmalarımız sürecek.” şeklinde konuştu.
Erzenci etkinliğe katılanlar hakkında bilgi verirken de , “Doğanın korunması için yaptığımız etkinliklere destek olmak isteyenler bizlere katıldığı takdirde daha güçlü bir şekilde çevremizin temiz kalması mücadele ederiz ”dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.