Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

0
359
Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı

 

Dalaman Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Dalaman Belediyesi Toplantı Salonu’nda Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz başkanlığında yapıldı.

 

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz,Dalaman Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Ontaş meclis üyeleri Ülkü Yeşiltuna,Ahmet Orhan,Yüksel Kocapınar,Musa Doğan ve Mehmet Madenci’nin Uluslar arası Berlin Fuarı’na katılmak için Almanya’ya gitmiş olmalarından dolayı 7 Mart Cumartesi günü saat 15’te yapılan Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda gündem maddeleri görüşüldü.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz meclis toplantısında gündem maddeleri görüşülmeye başlanmadan önce katıldıkları Uluslar arası Berlin Fuarı’nda yapılan faaliyetler hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Gündem maddeleri arasında yer alan Dalaman Belediyesi, Dalaman Bisiklet Derneği ve Dalaman Kent Konseyi Başkanlığı tarafından ortak düzenlenecek olan 1. Dalaman Bisiklet ve Deniz Festivali’nin  yapılabilmesi  için üçlü protokol yapılması için Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’a yetki verilmesi konusu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Belediye Meclis Üyesi Telat Topçuoğlu’nun meclis üyeliğinden istifası ile ilgili meclis bilgilendirildi.

Son olarak Dalaman Kent Konseyi tarafından oluşturulan görüşler sunularak görüşüldü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.