MAGANDALAR RAFTİNGİ KANA BULADILAR…

0
2009

MAGANDALAR RAFTİNGİ KANA BULADILAR…

Dalaman çayında rafting turu yapan firmanın sahiplerine, başka bir firmanın rehber çalışanları sopa ve bıçaklarla saldırdı. Rafting firması sahibi ve kardeşi saldırganların bıçak darbeleriyle yaralandı.

-“TATİLCİLERİN GÖZÜ ÖNÜNDE SOPA VE BIÇAKLARLA SALDIRDILAR”

Edinilen bilgiye göre, Köyceğiz Akköprü mahallesinden Dalaman çayında Rafting turu düzenleyen rehberler Fatih Keskin ve Fethi Keskin’e, aynı yerde rafting işletmeciliği yapan bir firmanın 4 rehber çalışanı tur hazırlığı yaparken yerli ve yabancı tatilcilerin gözü önünde sözlü tacizde bulundu.

Tartışmanın büyümesi üzerine rehberler Fevzi O., Mustafa O., Ramazan O. ve Aydın U. yanlarında getirdikleri sopa ve bıçaklarla Keskin kardeşlere saldırdı.

Olayda, darp edilen Fatih Keskin ve kardeşi Fethi Keskin saldırganların bıçak darbeleriyle vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandılar. Yaralılar Ortaca ve Dalaman Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olaydan sonra Dalaman Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan rehberler Fevzi O., Mustafa O., Ramazan O. ve Aydın U. ifadeleri alınmak üzere Dalaman İlçe Jandarma Komutanlığı’na götürüldü.

-“ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM, CEZALARINI ÇEKSİNLER”

Olayda belinden bıçaklanan ve Ortaca Devlet Hastanesinde tedavisi devam eden rehber Fatih Keskin, “herkesin kullanım alanı olan Rafting başlangıç yerinde hazırlıklarımızı yaparken rakip firmanın rehberleri yanımıza geldi ve burayı kullanmamamızı söyledi. Biz de buranın herkese açık alan olduğunu anlatmaya çalışırken 4 kişi bir anda yanlarında getirdikleri sopa ve bıçaklarla saldırdılar. Şikayetçi olduk, cezalarını çeksinler” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.