Köyceğiz’de “Affetmek Özgürlüktür” semineri

0
412

Kişisel Gelişim Uzmanı, Yoga hocası-NLP uzman ve eğiticisi, AcsessBars ve Thetahealing uzmanı-Profesyonel Yaşam Koçu ve Eğitmeni, aynı zamanda çok iyi bir Hipnoz ve Nefes Uzmanı olan Av. Ayşegül Aldemir tarafından, Köyceğiz Belediyesi toplantı salonunda “Affetme” konulu kişisel gelişim semineri verildi.

Kişisel gelişimi de desteklendiği seminerde Affetmenin düşünme gücü katılımcılara, “düşüncelerimiz bir sonraki AN’ı yaratıyorsa o zaman şimdi düşüncelerimizi pozitife dönüştürelim ki AN’larımız hep güzel OL’sun” soru cevap şeklinde anlatıldı.

Köyceğiz’de katılım ve ilgiden çok memnun olduğunu ifade eden Aldemir, “Köklerim beni buraya taşıdı. Doğanın her türlü güzelliğini içinde barındıran bu güzel Köyceğiz’de birçok akrabam var. Bu vesile ile bugün burada sizlerin arasındayım. Bana bu imkanı sağlayan Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan’a, ilgi ve alakalarından dolayı Köyceğiz Belediye personeline ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

İlginin yoğun olduğu seminerde Aldemir’e, günün anısına çiçek ve plaket verildi. Av. Ayşegül Aldemir, seminer sonrası “Affetmek Özgürlüktür” adlı kitabını okuyucularına imzaladı.

-Kişisel gelişim uzmanı Av. Ayşegül Aldemir, “Affetmek Özgürlüktür” adlı bir kitap çıkarttı. Bu kitap içeriği ile ilgili yurdun dört bir yanında ücretsiz “Affetme” seminer ve meditasyonları yapmaktadır. Aynı zamanda Business Chanelle Türk TV’deki Ayşegül’ün Çatısı (Hukuk-Kişisel gelişim programı) Programı’nı her hafta hazırlayıp sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.