Köyceğiz’de 3 Okula “Beyaz Bayrak”

0
279
Köyceğiz’de 3 Okula “Beyaz Bayrak”

Köyceğiz’de 3 Okula “Beyaz Bayrak”

 

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığınca imzalanan protokol gereğince Köyceğiz’de 3 okula “beyaz bayrak” asıldı.

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan “Beyaz Bayrak İşbirliği Protokolü”ne uyan; Köyceğiz Anaokulu, Naip Hüseyin Anadolu Lisesi ve Köyceğiz Fen Lisesi´nin yönetici ve öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen törenle plaket ve bayraklarını aldılar.

Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Karabağ katılımcıları makamında kabul etti. Karabağ “Okullarını temiz ve düzenli tuttukları için başta sevgili öğrencilerimize ve onlara rehberlik eden yönetici arkadaşlara teşekkür ediyorum. Önemli olan sadece “Beyaz Bayrak”  almak değil alınan bayrağı 2 yılın sonunda da gönderden indirmemek gerekir. Ben bu konuda okullarımıza güveniyorum” dedi.

Törene katılan Milli Eğitim Şube Müdürü Gönül Fırat; “Sevgili öğrencilerimize ve okul yönetimine; “Beyaz Bayrak” alma kriterlerini yerine getirdikleri için teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.” diyerek tebrik etti.

Anaokulu Müdürü Şengül Yaşar,Naip Hüseyin Anadolu Lisesi Müdürü Latif Bütün ve Fen Lisesi Müdürü Gürhan Karabacak ise, aldıkları bayrağı daha sonraki yıllarda da taşımayı hedeflediklerini ifade ettiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.