Ana Sayfa Gündem Köyceğiz Fen Lisesi Çek Cumhuriyetinde

Köyceğiz Fen Lisesi Çek Cumhuriyetinde

0
659
Köyceğiz Fen Lisesi Çek Cumhuriyetinde

Köyceğiz Fen Lisesi Çek Cumhuriyetinde

20160908_091252

 

Köyceğiz Fen Lisesi Erasmus+ Okullar ası Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıkları (KA219)  Projesi kapsamında üçüncü Ulusötesiproje toplantısını gerçekleştirdi.

Köyceğiz Fen Lisesi, AB Bakanlığı Avrupa Birliği ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca yürütülmekte olan Erasmus+ Ana Eylem 2 Okullar Arası Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar (KA219) faaliyeti kapsamında,amacı öğretmen ve öğrencilerin eğitim-öğretimde kitle iletişim araçlarını etkin ve verimli şekilde kullanıp, okullardaki eğitimin kalitesini arttırarak, öğretmenlerinve öğrencilerin eğitim-öğretim sürecinde daha etkin rol almalarını sağlamak olan Avrupa Birliği projesinin üçüncüUlusötesi projetoplantısını07-11 Eylül 2016 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin Litvinovşehrindegerçekleştirdi.

2015-1-PL01-KA219-017040_3 numaralı ve “School Media Centre – TamingtheFourthPower” başlıklı,ikinci yılını sürdürdüğü beş ortaklı (Türkiye, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Romanya ve İtalya)projenin üçüncüUlusötesi toplantısınaokul müdürü Gürhan Karabacak ve proje koordinatörü Uygar Turgutkatıldı. Çek Cumhuriyeti’nin Litvinov şehrindeyer alan proje ortağı okuluGymnazium T.G. Masaryka v Litvinove’ninev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, geçen bir yıl içerisindeproje kapsamında yapılan tüm çalışmaların ülke bazında değerlendirilmesinin yanısıra, 05-09 Ekim 2016 tarihleri arasında ülkemizin ev sahipliğindeyapılacakprojenin dördüncü Ulusötesi toplantısında ele alınacak konular belirlendi.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.