Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan’dan teşekkür

0
530

Köyceğiz Belediye Başkanı

Kamil Ceylan’dan teşekkür

Ak Parti’den yeniden Köyceğiz Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Kamil Ceylan, “AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ’ın takdiri ile Genel Merkezimize, İl Başkanımız Sayın Kadem METE, İlçe Başkanım Sayın İbrahim ÖLEMEZ, İlçe yönetimimiz ve Muğla Millet Vekillerimiz Sayın Mehmet Yavuz DEMİR ve Sayın Yelda Erol GÖKCAN ‘ın destekleri ile yeniden yeni dönemde Köyceğiz Belediye Başkanı adaylığım uygun görüldü. Herkese teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” dedi.

Kamil Ceylan mesajında, “Sayın Cumhurbaşkanımızla, parti teşkilatımızla bu yolu yürümek benim için büyük bir onur ve şeref. 18 Nisan 1999 ‘da Belediye Başkanlığını kazanarak 3 dönem Toparlar Belde Belediye Başkanlığı, İlçemiz Köyceğiz’de 5 yıldır devam ettirdiğim göreve yeniden aday gösterilmek büyük bir onur. Bunun büyük bir sorumluluk olduğunu biliyorum. Köyceğiz’imizi, ülkemizi daha iyi yerlere getirmek için canla başla hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Köyceğiz Belediye Başkanlığı’na yeniden adaylığımı uygun gördüler. Bizler Cumhurbaşkanımızın güvenine layık olmaya çalışıyoruz. Neticede biz Belediye Başkanlığını sadece günü kurtarmak için değil, geçmişin, şimdinin ve geleceğin Belediye Başkanı nasıl olur vizyonunu sahipleniyoruz. Bu anlamda çalışmalarımızı da buna göre şekillendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Kamil CEYLAN, Belediye Başkanlığı yaptığı Köyceğiz de 5 yılı geride bıraktıklarını belirterek, “Yeni 5 yılın başlangıcını yapacağız. Yaptığımız hizmetler yapacağımız hizmetlerin teminatıdır. Allah nasip ederse bu ekiple, çok güzel hizmetlere imza attık, atmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Köyceğiz İlçemizi yeni dönemde değişeceğini dile getiren CEYLAN, yerinde saymayan, devamlı ilerleyen bir Köyceğiz için İlk gün aşkla canı gönülden çalışacağız. Allah’ın izniyle mahalle mahalle hizmetlere devam edeceğiz. Adaylığı için verilen kararın hayırlara vesile olmasını dileyen, İlçemizin marka şehir olma yolunda devam edeceğini ifade etti.

Benden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen tüm Köyceğiz halkına teşekkürü bir borç bilirim. Yeniden kaldığım yerden devam etmek için siz değerli halkıma hizmete adayım. Sevgi ve saygılarımla. İnşallah 31 Mart’ta Köyceğiz de Belediye başkanı olarak görevimize devam ederiz diyorum. Şimdiden Memleketimize Hayırlı, Uğurlu olsun diyorum.” Dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.