KKTC GMD Başkanından Başkan Karakuş’a ziyaret

0
79

KKTC GMD Başkanından

Başkan Karakuş’a ziyaret

KKTC Genç Mücahitler Derneği Genel Başkanı Hasan Kurumanastırlı Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş’u makamında ziyaret etti.

Bir seri görüşmeler yapmak için Dalaman’a gelen KKTC’nin güzide oluşumu Genç Mücahitler Derneği Başkanı Hasan Kurumanastırlı Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş’u makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Dalaman ziyareti öncesi TCDALAMAN.COM Projeler Bütünü kapsamında Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter ile bir araya gelen Kurumanastırlı, görüşme detaylarını belediye başkanı Karakuş ile paylaştı.

Görüşmede Türkiye Temsilcisi Sabih Samur ve Dalaman’ın yerel  Gazetesi olan Dalaman Gazetesi’de Kurumanastırlı’ya eşlik etti.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, ”KKTC Genç Mücahitler Derneği Genel Başkanı Hasan Kurumanastırlı, ziyaretimize geldiler. Bu anlamlı ve önemli ziyaretleri ve hediyeleri için kendisine teşekkür ederim” dedi.

KKTC Genç Mücahitler Derneği Genel Başkanı Hasan Kurumanastırlı, “KKTC Genç Mücahitler Derneği olarak bizleri makamında kabul eden ve çok sıcak karşılayan Dalaman Belediye Başkanı Sn. Muhammet Karakuş’a sonsuz şükranlarımızı arz ediyoruz. Anavatanımız Türkiye ile çok daha kapsamlı gerek kültürel gerekse ticari ilişkiler noktasında, Dalaman ilçesi bizim için çok önemli ve Güney Ege’ye açılan bir kapı.  Anavatan ile çok sıkı bir bağ kuruyoruz,  çalışıyoruz çok daha fazla çalışacağız biz de Genç Mücahitler Derneği olarak TC ile KKTC arasında üzerimize düşen ne varsa TCDALAMAN.COM Projeler Bütünü kapsamında yerine getireceğiz yapılacak çok iş, alınacak çok yol var Gazamız mübarek olsun” dedi.

KKTC Genç Mücahitler Derneği Genel Başkanı Hasan Kurumanastırlı daha sonra Dalaman’da esnafları ziyaret etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.