Kızılay’dan güvenli yaşam takvimi

0
515
Kızılay’dan güvenli yaşam takvimi

Kızılay’dan güvenli yaşam takvimi

Türk Kızılay tarafından yürütülmekte olan Kızılay ile Güvenli Yaşamı Öğreniyorum Projesi kapsamında daha önceki yıllarda olduğu gibi Kızılay Dalaman Şube Başkanı Fatma Çalkın öncülüğünde başlatılan “Güvenli Yaşam Sınıf Takvimi” , Dalaman İlçesinde ilköğretim okullarına dağıtılmaya başlayacaktır.
Türk Kızılay tarafından yürütülmekte olan “Kızılay ile Güvenli Yaşamı Öğreniyorum” projesi kapsamında daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “Güvenli Yaşam Sınıf Takvimi” basımı yapıldı.

 

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) sponsorluğun da hazırlanan ve Türkiye Kızılay Derneği Dalaman Şubesi’ne gönderilen takvimler okullara dağıtımına Pazartesi den itibaren İlkokulları ziyaret ederek sınıf sayısına göre “Güvenli Yaşam Sınıf Takvimi”ni teslim edilecektir.

Dalaman Kızılay Şube Müdürü Fatma Çalkın;

“Geçtiğimiz yıllarda da yine benzer çalışmalarımız olmuştu. Bu yılda ‘Kızılay ile Güvenli Yaşamı Öğreniyorum’ projesi kapsamında sınıf takvimi basıldı. Takvimler ilkokullarda bulunan 1, 2, 3 ve 4. sınıflara asılacak. İlkokul sınıflarında kullanılmak üzere hazırlanan takvimlerimizi Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul müdürlerimize teslim ediyoruz. Öğrencilerimizin proje kapsamında hazırlanan bu takvimlerden istifade edeceklerini düşünüyoruz; dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.