Kişiye özel takı ve tasarımların adresi “Gülsence”

0
851
Kişiye özel takı ve tasarımların adresi “Gülsence”

Kişiye özel takı ve tasarımların adresi “Gülsence”

Gülsence takı tasarım sahibi Gülsen Karasu, evde hobi olarak başladığı çanta ve takı, çeşitli aksesuarları yeni açtığı işyerinde müşterilerinin beğenisine sundu.

-Tasarımlarım kişiye özel

Yaptığı tüm ürünlerin kişiye özel olduğunu söyleyen Gülsen Karasu, “müşterimiz istediği ürünü kafasında tasarlıyor, bize anlatıyor. Birlikte tasarladığımız ürün ister kendisi kullansın, isterse hediye etsin. Sadece kendisine özel ve daha anlamlı oluyor” dedi.

Ürünlerin sosyal medya üzerinden de satışını gerçekleştirdiğini anlatan Gülsen Karasu, “Dalaman Atatürk caddesi PTT sokaktaki işyerimizde ve sosyal medya üzerinden satışlarımızı gerçekleştiriyoruz. İşyerimizde hazır takı ve hediyelik ürünler de olmasına rağmen müşterilerimizle birlikte tasarımlar yapıyoruz. Özel ürünler üretiyoruz. Bir günde ürettiğimiz ürünler de var. Bazı ürünleri yaptığımız işçiliklere göre 2 hafta da teslim edebiliyoruz. Bu müşterilerimizin ilgisini daha çok çekiyor” diye konuştu.

-KOSGEB’e projesi hazır

Yaptığı çalışmaları değerlendirmek için işyerini açtığını ifade eden Gülsen Karasu, “bunun yanı sıra amacım ev kadınlarına örnek olmak ve emekçi, üreten kadınlarımızla dayanışma içerisinde bulunmak istiyorum. Yaptığım araştırmalarda evlerinde boş zamanlarını değerlendirmek ve aile bütçesine katkı sağlamak isteyen kadınlarımız olduğunu biliyorum. Yaptıkları çok güzel el emeği çalışmalar var ve değerlendiremiyorlar. Bunların sergilenmesi gerekiyor. Bunun için işyerimin bir köşesine açtığım stantta bu ürünleri satışa sunacağım. Sadece kadınlarımızın evlerinde yaptıkları ürünleri değil KOSGEB’e hazırladığım projeyle de atölyemizde de birbirimizin bilgi ve becerilerinden faydalanarak üretimler yapacağız. Bunun için KOSGEB’e projemi sundum” açıklamasında bulundu.

Melahat Kanbur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.