Kılıçdaroğlu, “17 yılın hesabını sorun”

0
3005

Kılıçdaroğlu, “17 yılın hesabını sorun”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dalaman’da vatandaşlarla buluştu.

Kılıçdaroğlu, AK Parti’ye oy veren seçmenlere seslendi. 17 yıl oy verdin, iktidara getirdin 17 yılın sonunda eğer seni soğan kuyruğuna mahkum ediyorsa ‘Ne yapıyorsunuz’ deyin” dedi.

Kılıçdaroğlu’nu Dalaman Havalimanında CHP’li Milletvekilleri ve bazı ilçelerin Belediye başkan adayları karşıladı.

CHP Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, göreve geldiği 5 yıl içerisinde, Dalaman’da yapılamaz denilen projelere imza attıklarını söyledi.

Sanatta, sporda önemli adımlar attıklarını ifade eden CHP Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, “Dalaman halkını denizle buluşturduk. Kayacık sahili ve plajı, Kükürtlü su kaplıca bölgenin önemli merkezi haline geldi. Yaptığımız yatırımla Dalaman ve bölgemize önemi ekonomik katkıları olacak. Dalaman’a Sivil havacılık okulunu kazandırdık, Atıl durumda bulunan Şehit Mehmetçik parkını ve yeniparklar inşaa ettik, kısacası kendi imkanlarımız ve ekibimiz ile Dalaman’a ne yapılması gerekiyorsa var gücümüz ile çalıştık. 31 Mart’tan sonra yeni projelerimiz ile Dalaman dahada güzel hale gelecek. Muğla’nın gözdesi olacağız… ” dedi.

Kılıçdaroğlu, Dalaman merkezde seçim otobüsünden vatandaşlara seslendi. Belediye başkan adaylarına destek istedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün modeli üretime dayalı bir modelledir. Beraber üreteceğiz. Kimse aç açıkta kalmayacak. Dalaman üretiyor. Kırsalı da üretiyor. Dalaman’da hizmet üreten bütün vatandaşlarımızı sevgiyle saygıyla anıyorum. Bu ülkenin en büyük güvencesi CHP’dir. CHP kimseyi ötekileştirmez, inançlara saygı gösterir, kırsalda yaşayanlarla kentte yaşayanların huzur içinde bir arada yaşamasını sağlar. Her vatandaşın huzur içinde yaşadığı bir beldeye, ilçeye, şehre kavuşmasını istiyorum. Belediye başkanlarımız daha güzel şeyler yapacaklar” dedi.

Konuşmasında AK Partili seçmenlere de seslenen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Özellikle AK Parti’ye oy veren seçmenlere seslenmek istiyorum. 17 yıl oy verdin, iktidara getirdin 17 yılın sonunda eğer seni soğan kuyruğuna mahkum ediyorsa ‘Ne yapıyorsunuz’ deyin. Soğan ekecek insan mı yoktu, tarla mı yoktu? Bu soruyu sorma zamanı geldi” diye konuştu.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.