Ana Sayfa Gündem Kaymakam Güldoğan’dan yeni yıl ziyaretleri

Kaymakam Güldoğan’dan yeni yıl ziyaretleri

0
451

Kaymakam Güldoğan’dan yeni yıl ziyaretleri

Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, İlçe jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Müdürü ile birlikte görev başında, çalışanları ziyaret ettiler.

 Jandarma, Emniyet, 112 Acil, Hastane, Havalimanı, İtfaiye ve Taksi Durağı çalışanlarını ziyaret ederek yeni yılını kutladılar. Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, yol kontrol ve uygulama noktalarını denetledi.

Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan’ın Yeni Yıl Mesajı;

Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir.

Üzüntü ve sevinçleriyle bir yıla daha veda edip, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.

İlçemizde özellikle kamu hizmetlerinin etkin, verimli ve süratli bir şekilde yürütülmesine yönelik tüm kurum ve kuruluşlarımızın gösterdiği çabalar yeni yılda da artarak devam edecektir. 2019 yılında da, sahip olduğumuz potansiyeli, kaynaklarımızı ve zamanımızı Dalamanımızın daha müreffeh daha huzurlu ve geleceğe güvenle bakan bir ilçe olması için değerlendirerek, toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2019 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Mevla’dan dilerken, devletimizin her kademesindeki değerli mesai arkadaşlarımın, hizmet etmekten şeref duyduğum saygıdeğer Dalamanlı hemşehrilerimin, kadirşinas milletimizin ve tüm insanlığın yeni yılını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.