Kaymakam Güldoğan Dalaman Muhtarlarını ağırladı

0
416
Kaymakam Güldoğan  Dalaman Muhtarlarını ağırladı

Kaymakam Güldoğan

Dalaman Muhtarlarını ağırladı

Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, Dalaman Mahalle Muhtarlarıyla Haziran ayı toplantısı yapıp İftar yemeği yedi.

Dalaman Yosun Restoranda yapılan toplantıda konuşma yapan Kaymakam Ali Güldoğan; “Muhtarlarımızdan gelen her türlü talebe dönük yapıcı adımlar atmanın gayreti içerisindeyiz. Muhtarlarımız halkla sürekli iç içe, sorunları biliyor, bizlere iletiyor. Sorunların çözümünde ilgili Kurumlarla da sürekli istişare halindeyiz. Netice itibariyle hepimiz Dalamanın gelişmesi Dalamana hizmet için çalışıyoruz. El birliği ile daha güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Bugün burada hem sizlerin istek ve taleplerini dinlemek hem de Ramazan ayının faziletini birlikte paylaşmak istedik. İftar davetimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Yapılan toplantıdan sonra iftar yemeğine geçildi. İftar yemeğinden sonra Kaymakam Güldoğan, Muhtarlar ile tek tek tokalaşarak kendilerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Düzenlenen muhtar toplantısı ve iftar programına; Kaymakam Ali Güldoğan, Belediye Başkan Yardımcısı, Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, Yazı İşleri Müdürü, İlçe Müftüsü, Vakıf Müdürü, Mahalle Muhtarları ve basın mensupları katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.