Kayıp Kişinin Cesedi Gölde Bulundu

0
473
Kayıp Kişinin Cesedi Gölde Bulundu

Kayıp Kişinin Cesedi Gölde Bulundu

Tatil için Almanya’dan Fethiye’ye gelen ve tur tekneleriyle geziye katılarak Köyceğiz ilçesindeki Sultaniye Kaplıcaları’nda 1 Temmuz’da kaybolan Ali Osman Karapaça’nın (50) cesedi Köyceğiz Gölü’nde bulundu.

Karapaça’nın cesedi, göle girdiği Sultaniye Kaplıcalarının yakınında sazlıkların arasında, arama çalışmalarını yürüten ekipler tarafından fark edildi. Görevliler tarafından gölden çıkarılan ceset, Cumhuriyet Savcısı’nın yaptığı incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin tespiti için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Olay

Almanya’dan Fethiye’ye tatile gelen Ali Osman Karapaça 1 Temmuz’da günübirlik turlarla Köyceğiz’de bulunan Sultaniye Kaplıcaları’na geldi. Karapaça’nın burada bir süre etkinliklere katıldıktan sonra ortadan kayboldu.

Karapaça’yı Muğla Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliğine bağlı dalgıç polisler tarafından su altında, Dalyan Jandarma Asayiş Bot Komutanlığı ekiplerince botla su üstünde ve Köyceğiz İlçe Jandarma ekipleri tarafından karada arama faaliyetleri gerçekleştiriliyordu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.