Kayacık sahilinde tarihi gün

0
1040

Kayacık sahilinde tarihi gün

Dalaman Kayacık sahilinde belediye tarafından 2. Tesis olarak Süleyman Camuzcuoğlu günü birlik piknik ve mesire alanın açılışı, rekor katılım ile gerçekleşti.

 

Dalaman halkı 2. Tesis için Kayacık sahiline akın etti,  köprüden Süleyman Camuzcuoğlu tesislerine kadar uzun araç kuyrukları oluştu.

Kim Dalaman’a bir çivi çakarsa ondan Allah razı olsun

Dalaman Belediye başkanı Muhammet Şaşmaz, “ Dalaman’ın denizi yok diye hep hayıflandık, ama biz bunlara karşılık vererek 5 yıl içerisinde deniz ile her geçen gün daha da yakınlaşacak projeler üretip halkımızı deniz ile buluşturduk. Bitmek bilmeyen bu enerjimizi ise siz değerli halkımız tarafından alıyoruz.

1992-1997 yılları arasında dönemin belediye başkanı Süleyman Camuzcuoğlu tarafından Dalaman’a kazandırılan bu tesisi yenileyerek sizlerin hizmetine tekrar açtık ve buranın adını ise “Süleyman Camuzcuoğlu “ olarak isim verdik. Geçmişte Dalaman’a kim nerede veya nasıl hizmet ettiyse biz onları hiçbir zaman unutmayıp teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz. Değerli halkımız yaklaşan seçimler olmasına rağmen bu yoğun katılım bizleri mutlu etti. Sizlerden almış olduğumuz bu destek ile biz her alanda hizmete devam edeceğiz.  Bu tesis tamamen belediyemiz imkanlarıyla hayata geçirdik, emeği geçen tüm belediye personeline teşekkür ederim.”dedi.

Süleyman Camuzcuoğlu “Muhammet Şaşmaz ile omuz omuza yan yanayız”

Süleyman Camuzcuoğlu, Çok değerli başkanımıza bu güzel çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Bugün burada olmanızdan dolayıda hepinize teşekkür ederim.

Sevgili Dalamanlılar bu güzel tabloyu burada oluşturduğunuz için ve benide aranızda kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.  Uzun yıllar siyasetin içerisinde bulunmuş biri olarak, zaman zaman belediye başkanlığı yapmış ve seçimlere girmiş kazanmış veya kaybetmiş, tabi ki bizim demokrasi anlayışımız vatandaşların hür iradesine saygımızdan dolayı Muhammet Şaşmaz ile omuz omuza yan yanayız. Bu bizim kültürümüzden dolayıdır. Bize bu yerin tahsisi konusunda dönemin CHP’li bakanı Abdulkadir Ateş bey vardı, o günlerde Dalaman’a ziyaret etmişlerdi ve onunla güzel istişareler yaparak Dalaman’ı mıza bu yerin tahsisi konusunda emeği geçmiştir”dedi.

Süleyman Camuzcuoğlu, bu gemide terörist yoktur…

Dalaman’da bir tane belediye başkanı seçilecek ve seçimden sonra hep beraber onun arkasında durup daha güzel işler yaptırabilmemiz için birlik ve beraberliğimizi bozmamamız lazım kimseyi terörist diye kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayarak herkesle birlik beraberlik içerisinde olarak devam edeceğiz. Biz bu geminin içerisindeysek bu gemide terörist olurmu..? olmaz bu günlerde belediye seçimi yapıyoruz, seçimlerde kazanılsa veya kaybedilse Dalaman’da bierşey değişmez demokrasiyi içerisine sindirmiş bir yöremizdir Dalaman”dedi.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.