Karakuş, projeleri için Bakan’dan söz aldı

0
566

Karakuş, projeleri için Bakan’dan söz aldı

Cumhur İttifakı Dalaman Belediye Başkan adayı Muhammet Karakuş, bir dizi ziyaret ve toplantı için Muğla’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a projelerini aktarma fırsatı buldu.

Muğla ziyareti için Bakan Kurum’u Dalaman Havalimanı’nda karşılayan heyette yer alan Karakuş, Dalaman Kayacık Sahili ve Dalaman Çayı Rekreasyon Alanı projelerini aktardı. Karakuş’un projelerini beğeniyle karşılayan Bakan Kurum, destek sözü verdi.

Kurum, ayrıca projenin devamı niteliğini taşıyacak Millet Bahçesi yapma sözünü de Başkan Adayı Karakuş’la paylaştı.

Cumhur ittifakı Dalaman Belediye Başkan Adayı Muhammet Karakuş, Dalaman her şeyin en güzeline ve en iyisine layık olduğu bilinci ile çalışmaları yürüttüklerini belirterek; “Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum’un ilimize yaptığı ziyarette kendisine projelerimizi aktarma fırsatı buldum. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Dr. Mehmet Nil Hıdır ve İl Başkanımız Kadem Mete ile birlikte projelerimi sayın Bakanımıza sundum. Dalaman sahili, balıkçı Barınağı ve Dalaman Çayı Rekreasyon Alanı projemiz sayın Bakanımız ilgi ve memnuniyetle karşılandı. Bu projelere desteğin yanı sıra projenin devamı olarak çok büyük bir millet bahçesi yapma sözü verdi. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.