Kadir Fırat Ak Parti’den Aday Adayı

0
538
Kadir Fırat Ak Parti’den  Aday Adayı

Kadir Fırat

Ak Parti’den  Aday Adayı

Dalaman belediyesinden geçtiğimiz aylarda emekli olan Belediye başkan yardımcısı Kadir Fırat Dalaman Ak Parti’den aday adaylığını açıkladı.

Dalaman Lykia Otelde aday adaylığını açıklayan Kadir Fırat; 30 Mart 2014 pazar günü yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Dalaman Belediye Başkan Adayı olarak AK Parti ve Dalaman’a bir seçim zaferi daha kazandırmak üzere aday adayı olduğunu söyledi.

Fırat “1967 yılında belde, 1983 yılında ilçe olan Dalaman’da bu güne kadar 11 yerel seçim yaşandı ancak bırakın gelişmişlikten dönüşümden uygarlıktan söz etmeyi 2. Amatör kümede ligden düşmemeye oynayan takım görüntüsünden çıkamadık. 30 Mart Dalaman için değişimin ve dönüşümün miladı olacaktır. Ve bunun mimarı da AKPARTİ’li Belediye Başkanı Kadir Fırat olacaktır. Bu konuda oldukça inançlı, kararlı ve de donanımlıyım. Ben Dalaman belediye başkan aday adayıyım. Partimin yetkili kurulları ve Akparti Genel Başkanı ve başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan bu görevi bana layik görür ise bu görevi layiki ile taşıyacağım ve Dalama’nın, Dalaman’da yaşayan tüm vatandaşlarımızın belediye başkanı olacağım” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.