Kadın girişimciler Ege mahallesini canlandırdı

0
1282

Kadın girişimciler Ege mahallesini canlandırdı

Dalaman’ın sadece Atatürk caddesinden ibaret olmadığını gösteren Ege mahallesindeki esnaflar vatandaşlardan destek bekliyor.

Dalaman’da 5 yıllık esnaflık yapan Madam Home’un sahibi Beril Özkütük, “Bu mahalleyi canlandırmak için esnaf arkadaşlarımızla birlikte canla başla çalışıyoruz. Ana caddedeki esnaflarda bulunmayan ürünler Alp ve Yağmur sokağın bulunduğu Ege mahallesindeki bu işyerlerinde mevcut. Tek eksiğimiz bu mahallenin vatandaşlarımız tarafından az kullanılması. Vatandaşlarımızdan bu mahalledeki esnaflarımıza destek bekliyoruz. Daha sakin bir ortamda alışverişlerini yapacaklar, diğer işyerlerinden faydalanacaklardır” dedi.

-Dalaman’ın otoparkına döndü

Ege mahallesinin Atatürk caddesinin hemen paralelinde 30 metre mesafede olduğunu da kaydeden Beril Özkütük, “Maalesef mahalle Dalaman’ın otoparkına döndü. Atatürk caddesinde işyerleri olan kişiler araçlarını daha yakın diye Ege mahallesinde buldukları yere park ediyor ve gün boyu araçlar işyerlerimizin önünde duruyor. Buna da bir çözüm bulunmasını istiyoruz” diye konuştu.

Ömer Kundakçı-Melahat Kanbur

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.