İYİ Parti’de kongre hazırlıkları

0
759

İYİ Parti’de kongre hazırlıkları

İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi Av. Sevin Çağlayan, Şubat ayı içinde ilk olağan kongresini yapacak olan Dalaman İYİ Parti ilçe başkanlığını ziyaret etti.

Sevin Çağlayan, yaklaşan kongreler sürecinde teşkilatların çalışmalarını izlemek ve sorunların giderilmesini sağlamak için teşkilatları ziyaret ettiklerini ifade etti.

-Ak Partililerden bile destek var

Kendi yaptırdıkları anketlerde İyi Parti’nin şu anda %20,2 civarında oy gözlemlendiğini ifade eden Çağlayan, “Vatandaşlarımızın İYİ Partiye gösterdikleri ilgiden memnunuz. AKP’den bile tek adamlık olmasın diye bize sempati gösterenler var. Kongre sürecimiz devam ediyor, tüm arkadaşlara ve Dalaman teşkilatına başarılar diliyorum” dedi.

Afrin operasyonu nedeniyle siyasette durgunluk yaşandığını da dile getiren çağlayan, “Afrin operasyonunun hassasiyeti sebebiyle şu anda siyaset durağan hale geldi. Biz orada askerimizin ayağına taş değmesin isteriz, bu milli bir konudur. Harekatı destekleyenler sanki iktidar yanlısıymış gibi bir algı yaratılıyor, bu ayrı bir konudur, inşallah askerlerimiz zaiyat vermeden ülkemize dönerler” ifadelerini kullandı.

Dalaman İYİ Parti Kurucu ile başkanı Bayram Altın ise, ”sayın Çağlayan’ın ziyareti bize güç katmıştır, kendisine teşekkür ederiz, kongre tarihimizi yakında açıklayacağız, üye kayıtlarımız yoğun bir şekilde devam ediyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.