İttifak hazır

0
409
İttifak hazır

İttifak hazır

 

7 Haziran seçimlerinde güçlerini birleştirerek Milli İttifak adı altında giren SP ve BBP’li adaylar çalışmalarını sürdürüyor.

 

Milli İttifak’ın Saadet Parti’li Muğla Milletvekili 1. sıra adayı Ömer Uludağ, Ortaca ziyaretinde Saadet Partisi Fethiye İlçe Başkanı Ramazan Yiğit ve Ortaca İlçe Başkanı Ömer İkiz ile esnafları ziyaret etti, milli ittifaka destek istedi.

 

Milli İttifak’ın Saadet Parti’li Muğla Milletvekili 1. sıra adayı Ömer Uludağ, Milli İttifak hareketi olarak vatandaşlara birlik ve beraberlik çağrısıyla gittiklerini söyledi.

 

Vatandaşlar tarafından tevazuyla karşılandıklarını ifade eden Uludağ, “Geçen seçimlere göre baktığımız zaman baraj sıkıntısının olmadığını, vatandaşlarımızın zihninden silindiğini görüyoruz. Gerek iktidar partisine gerekse muhalefet partilerine tepki göstererek oy kullanmaya gitmeyecek veya boş oy kullanacak olan vatandaşlarımızın bizimle görüştükten sonra milli ittifakı değerlendirecek olmaları bizim çalışmalarımıza daha da güç katıyor” dedi.

 

-Halkımız kendine gelsin, Saadet’e gelsin

Zaman sıkıntısından dolayı miting programlarına Muğla’yı alamadıklarını dile getiren Ömer Uludağ “bunu halkımızla birebir görüşerek, tek tek kapılarını çalarak kapatmaya çalışıyoruz. Ancak seçime gireceğimiz son hafta içerisinde başta Muğla merkez olmak üzere ilçelerimizde “Halk Yürüyüşleri” projemizle devam ettireceğiz. İttifakın nasıl özveriyle, heyecanla çalıştığını vatandaşlarımıza göstereceğimiz çalışma olacak. Bizim seçmene anlattıklarımız, Necmettin Erbakan döneminde yaptıklarımız. Refahyol iktidarında bizim neler yapabileceğimizi halkımız gördü, bizi çok iyi biliyor. Biz halkımıza kendilerine gelmelerini, her türlü sıkıntıdan kurtaracak olan Saadet’e gelmelerini bekliyoruz” diye konuştu.

 

Ömer Uludağ, 2b konusunda Muğla genelinde büyük sorun yaşandığını kaydetti.

Uludağ, Seçim beyannamelerinde yer aldığı gibi 2b arazilerinin tapulaştırılarak hak sahiplerine verileceğini ve ödemiş olduğu paraların iade edileceğini sözlerine ekledi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.