İngiliz basını Dalyan’a geliyor

0
375

İngiliz basını Dalyan’a geliyor

Ortaca Dalyan ve Fethiye’nin bilinirliği artırmak için İngiltere’nin önde gelen gazete, magazin dergisi, bloger ve televizyon yapımcılarından oluşan 15 kişi, 3-9 Aralık 2018 tarihinde Muğla’ya geliyor.

 

Caria otel ve DLM Tur sahibi Ali Mürşit Yağmur, basın mensuplarının, WTM Londra Turizm fuarında yapılan görüşmelerin ardından 2019 turizm sezonu için İngiltere’de bölgenin ve Ortaca Dalyan’ın tanıtımına ağırlık vermek üzere İngiltere’de faaliyet yürüten Eco Travel Shop ve DLM Tur organizasyonuyla davet edildiğini söyledi.

Amaçlarının, Dalyan ve çevresinin tanıtımına katkıda bulunmak ve bölgede sürdürülebilir turizm potansiyelini desteklemek olduğunu ifade eden Caria otel ve DLM Tur sahibi Ali Mürşit Yağmur, “Bölgemize kaliteli ve nitelikli turisti getirmek amaçlı bir program. 6 günlük bir program olarak gerçekleşecektir. Bu organizasyonda bölgenin tarihi turistik ve doğal ürünlerinin sunumu yapılacak. Köy düğünü ve yemekleri, Ege mutfağı ve gastronomi, Portakal ve Nar bahçelerinde organik ürün toplama, balık tutma ve caretta carettaların tedavi gördüğü DEKAMER ziyareti, bisiklet yolarının keşfi,  Likya yürüyüş rotasında yürüyüş yapılacak. Bu tanıtım işbirliğinin gerçekleşmesinde emeği geçen Eco Travel Shop sahibi Ali Keskin’e teşekkür ediyorum” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.