İktidarın Alternatifi MHP’dir

0
541
İktidarın Alternatifi MHP’dir

İktidarın Alternatifi MHP’dir

DSC_0554

 

MHP Muğla Milletvekili adayları Seydikemer, Fethiye, Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz ilçe teşkilatlarında vatandaşlarla ve partililerle bayramlaştılar.

 

MHP Muğla Milletvekili ve adayı Mehmet Erdoğan, Milletvekili adayları Asım Başaran, Hacı Çelik, Nuri Gökçe, Nazmi İyibilir ve Salih Uğur Eroğlu bayramlaşma programına Seydikemer Eşen Mahallesinde şehit Adnan Ergen’in kabrini ziyaret ederek başladılar. Seydikemer,  Fethiye, Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz teşkilatlarını ziyaret ettiler.

MHP Milletvekili adayı Asım Başaran yaptığı konuşmada hükümetin 13 yıllık iktidarını eleştirerek “13 yılın sonunda Bayrak mitingi yapmak zorunda kaldılar” dedi.

Başaran; ‘’Ekonomik olarak bir çöküntü yaşıyoruz. Bölgemizi çok ilgilendirdiği için söylüyorum. Bölgemizde birçok otel şu anda kapalıdır, açık kalan bazı lüks otellerde Ekim ayı başında kapanacaklarını açıklamış bulunuyorlar. Ekonomimizin son durumunu şöyle anlatabiliriz. Babamızdan 125 milyon dolar borç ve karşılığında da mal mülk kalmış. Kardeşler olarak bir kardeşimize bu mirası yönetmesi için vermişiz. 13 yıl sonra bir duruma bakalım diyoruz. Borç 700 milyon dolar olmuş mal, mülk ise yok ortada, hepsini satmışız. İşte bu günkü durumumuz tam da budur.

2002 yılında sıfır terör ile devraldıkları ülkemizi bu günkü noktaya getirmişler ve demişlerdir ki, 550 milli ve yerli Milletvekili verin biz bu işi düzeltelim. MHP iki yıl önce bayrak mitingleri yaparken bunlar kandan besleniyor diyenler 13 yıllık iktidar icraatlarının ardından Bayrak mitingleri yaparak milli ve yerli milletvekili peşine düşmüşlerdir. Alternatif iktidar partisi, bu günlerin geleceğini Habur’dan teröristlerin girmesi sırasında gören Devlet Bahçeli’nin lideri olduğu MHP’dir. 01 Kasım’da çok çalışarak hiçbir mazeret üretmeden biz MHP’liler tüm vatandaşlarımıza bunları anlatmalıyız. Çünkü ülkemizin kurtuluşu MHP kadrolarındadır’’ diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.