İkbal için değil, Muğlamın istikbali için buradayım

0
565
İkbal için değil, Muğlamın istikbali için buradayım

İkbal için değil, Muğlamın istikbali için buradayım

 

Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer Kurban Bayramı dolayısıyla ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek vatandaşlar ve partililer bayramlaştı.

 

Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer Kurban Bayramı dolayısıyla Muğla ve bazı ilçelerde birtakım ziyaretler gerçekleştirdi.

Göçer yaptığı ziyaretler kapsamında Yatağan, Kavaklıdere, Ortaca, Marmaris ve Datça ilçelerinin yanı sıra Menteşe ilçesine bağlı Dokuzçam, Sungur, Göktepe ve Çamoluk mahallelerinde vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Ziyaretlerde AK Parti Muğla İl Başkanı İhsan Küreci, AK Parti Muğla Milletvekili adayı Nihat Öztürk ve partililer de hazır bulundu.

Seçim çalışmalarına kaldıkları yerden devam ettiklerini belirten Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer, önce ‘Haydi Bizim Gız’ diyerek yola çıkmıştık. Şimdi ise ‘Haydi Bismillah’ diyerek yola çıktık. Muğlamıza hizmet için yine yollara düştük. Bizim davamız Muğla, gönlümüz Muğla. Yüreklerimiz Muğlamıza hizmet için atıyor. Muğla’mızın hak ettiği değeri ve hizmeti alması için elimden geleni yaptım ve yapmaya da devam edeceğim.” dedi.

  1. Dönem milletvekili seçimlerinde Muğla’da seçilebilir listede tek kadın aday olduğunu vurgulayan Göçer, Muğla’nın, Cumhuriyet tarihi boyunca ilk ve tek kadın milletvekilini 20 yıl önce gördüğünü hatırlattı.

Muğla seçmeninin yüzde 51’inin kadınların oluşturduğunu ifade eden Göçer, şunları kaydetti:

“7 Haziran’da yine üçüncü sıradaydım. Kısmet olmadı. İnşallah bu defa büyüklerimin, küçüklerimin, kardeşlerimin ve bacılarımın desteği ile Muğla’nın bu makûs talihini yeneceğimize inanıyorum. 1 Kasım seçimlerinde milletvekili olsam da olmasam da Muğla için çalışmaya devam edeceğim. Ben ikbal için değil, ülkemin ve Muğla’mın istikbali ve istikrarı için siz asil milletimin vekil adayı olarak buradayım. Bana desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen değerli teşkilatıma ve kıymetli vatandaşlarıma çok teşekkür ediyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.