“İhanet Ve Diriliş Marmaris”

0
294

“İhanet Ve Diriliş Marmaris”

15 Temmuz “Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü.” programı çerçevesinde Köyceğiz Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda Gazeteci Kenan Gürbüz tarafından hazırlanan “15 Temmuz İhanet ve Diriliş Marmaris adlı belgesel gösterime sunuldu. 15 Temmuz şehitleri başta olmak üzere tüm şehit ve gaziler bir kez daha anıldı.

Düzenlenen gecede Kaymakam Gürkan Demirkale, Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Evren Kaptan ve protokolü ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Gazeteci Kenan Gürbüz, “Amacımız bu vatan için hayatlarını ortaya koymuş tüm şehit ve gazilerimizi hatırlamak ve hatırlatmaktır. Bize düşen görev şehitlerimizi unutmamak, her şehidin bize yeni bir sorumluluk yüklediğini düşünerek bu topraklara sahip çıkmak ve vatana, millete, hizmette üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yapmaktır” dedi.

Program sonunda Belgesel yönetmeni Gazeteci Kenan Gürbüz’e Kaymakam Gürkan Demirkale ve Belediye Başkanı Kamil Ceylan tarafından kendilerine teşekkür edilerek çiçek verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.