Hükümlüler çevre temizliği yapacak

0
1148
Hükümlüler çevre temizliği yapacak
????????????????????????????????????

Hükümlüler çevre temizliği yapacak

Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından başlatılan “Yaşanabilir Bir Çevre İçin El ele” proje kapsamında Dalaman Kaymakamlığı işbirliğinde Kayacık sahilinde 50 hükümlü ile plaj temizliği yapılacak.

Projeye, Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, Ortaca Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yılmaz ile bazı daire amirleri de katılarak destek verdi.

Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek, “Fethiye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından organize edilen Temiz Plaj, Temiz Çevre İçin Biz de Varız Projesi” kapsamında denetimli serbestliğe çıkan arkadaşlarımız ile birlikte burada temizlik yapıyoruz. Amacımız toplumda bir farkındalık yaratmak, çevre bilincini yerleştirmek ve bizden sonraki nesillere güzel bir çevre bırakmak. Ben bu projeyi öncülük eden başta denetimli serbestlik müdürlüğümüze ve emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara, arkadaşlara teşekkür ediyorum ve projemizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ortaca Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yılmaz ise, “Fethiye Denetimli Serbestlik Şube Müdürlüğünün yaptığı bu organizasyondan dolayı özellikle camiamıza çok teşekkür ediyoruz. Bu duyarlı davranış halkımız için de örnek olacaktır. Temiz çevre temiz toplum, her yönüyle önemlidir” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.