CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün Milas’taydı

0
661
CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün Milas’taydı

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün Milas’taydı 

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Osman Gürün Milas’taki seçim çalışmalarının ikinci gününe Beçin pazarı esnafını ziyaret ederek başladı. 

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Osman Gürün, yerel seçimler öncesi Milas’taki seçim çalışmalarının ikinci gününde Güllük Beldesi, Ekinanbarı, Koru, Ağaçlıhöyük, Derince, Pınarcık Köyleri ve Bafa beldesini ziyaret etti ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e Milas ziyaretlerinde Chp Milas Belediye Başkan adayı Muhammet Tokat, CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, Ören Belediye Başkanı Kazım Turan, Bafa Belediye Başkanı Zühra Dönmez, Güllük Belediye Başkan Vekili Tevfik Kırçın, çok sayıda partili ve vatandaş eşlik etti. 

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Osman Gürün, ziyaret ettiği kurumlarda, köylerde ve kahvelerde vatandaşların sorunlarını ve beklentilerini dinledi ve vatandaşlarla sohbet etti. 30 Mart seçimleriyle büyükşehir statüsüne geçecek olan Muğla’da hizmetlerin nasıl olacağını ve planlanacağını vatandaşlara anlatan Dr. Osman Gürün, vatandaşa hizmetin ilçe belediyesi ve büyükşehir belediyesi tarafında getirileceğini söyledi. 

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Osman Gürün; “Büyükşehir yasası şu an ki idari yapıyı değiştiriyor. Bu yasa çıkarılmadan önce bizlere ne soruldu ne de danışıldı. Halbuki biz köylerin tüzel kişiliğinin korunmasını, muhtarlarımızla şimdi olduğu gibi iletişim kuralım istiyorduk. Yeni yasayla Muğla’da 13 ilçe ve bir büyükşehir başkanı olacak. Hizmetler ilçe belediyesi ve büyükşehir belediyesi ile vatandaşlara sunulacak. Ben şanslı bir insanım ki 13 ilçede adaylıkları belli olan arkadaşlarımla beraber, hepsi de birbirinden deneyimli, eğitimli, doğru, dürüst belediye başkanı adayları ile birlikte yürüyeceğim. Biz büyük bir aileyiz, hep beraber, sizlerin oylarınızla ve desteğinizle 31 martta yepyeni bir Muğla’nın kapılarını açacağız.” dedi. 

CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Milas ziyaretlerinden sonra Bodrum ve beldelerini ziyaret edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.