Harun Akın Ula’da

0
470
Harun Akın Ula’da

Harun Akın Ula’da

BBP Muğla Büyükşehir Başkan Adayı Harun Akın, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Muğla’nın sorunlarını çözmek için ‘48 Altın Proje’ ile yola çıkan Başkan Adayı Harun Akın, çalışmalarını anlatmak için Muğla’yı karış karış gezmeye devam ediyor. Harun Akın ve ekibinin son durağı Ula ilçesi oldu.

Ula ilçesinde ve köylerde vatandaşlar, esnaflar, mahalle muhtarları ile bir araya gelen Harun Akın, yapmak istediği projeler hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Her gününü bir ilçe ve köylerinde geçiren Harun Akın, “Adım attığımız her yerde, bir araya geldiğimiz insanlarımız kaynayan kazana atılmış gibi yanıyor, dertli, biçareler. Adeta sığınacak bir liman arıyorlar” dedi.

Yaptıkları görüşmelerde esnafı, işçisi, köylüsü, memuru, emeklisi herkesi bir karamsarlık içerisinde bulduğunu ve bunun kendisi çok üzdüğünü kaydeden Harun Akın, “Vatandaşlarımızdan sadece yerel seçimler için destek istemek, oy toplamak için değil onların her türlü sorunlarını dinlemek, not almak çare ve çözüm üretmek için onlarla bir araya geliyorum. Çünkü benim seçim kazanmak yada kaybetmek gibi bir derdim yok. Benim tek derdim Muğla’nın sorunlarının çözümünde biz siyasetçilerin neler başarabileceğini göstermek. Kısacası ben makam mevkii peşinde koşan biri değilim. Bu nedenle insanlarımızın her türlü sıkıntılarını ve dertlerini can kulağı ile dinliyorum. Biz kendisini ülkesine, vatanına, milletine, bayrağına adamış, ‘Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun’ diye haykırmaya devam eden insanlar olarak; gördüğümüz bu sorunların karşısında adeta sarsılıyoruz ve omuzlarımızdaki yük bir kat daha artıyor” dedi.

Artık zamanın birlik ve beraberlik günü olduğunu kaydeden Harun Akın şunları söyledi:

“Artık gün birlik ve beraberlik günüdür. Yarın çok geç olabilir. Ben geçmişi temiz, hiçbir kirli işin içerisinde bulunmamış tertemiz ellerimi size uzatıyorum. Gelin Gazi Mustafa Kemalin Kurtuluş savaşında vermiş olduğu azim ve kararlılık ruhuyla en azından gelecek nesillerimize yaşanabilir, huzurlu bir Muğla bırakabilmenin mücadelesini birlikte verelim ve başaralım. Muğla için, Muğla’nın sorunlarını yok edebilmek için bir arada bulursak yıkamayacağımız hiçbir engel bulunmaz. Bu amaçla halkımızdan sizlere söz verdiğim projelerimi hayata geçirebilmek için her evden bir oy istiyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.