Harmandar Ortaca’da

0
478
Harmandar Ortaca’da

Harmandar Ortaca’da

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Prof. Dr. Mansur  Harmandar İl başkanı Nihat öztürk ile birlikte Köyceğiz, Ortaca ve Dalaman ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

AK Parti Ortaca İlçe Teşkilatını ziyaretinde gazetecilere açıklama yapan Harmandar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini  Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıkladığını hatırlattı.

Verilen görevin kendisini onure ettiğini ifade eden Harmandar, “Başbakanımız beni aday gösterdi. Başbakınımızın bize verdiği görevi elimizden geldiğince yapacağız. İnşallah seçimlerde Muğla’yı AK Parti Belediyeciliği ile tanıştıracağız” dedi.

Halk arasında Muğla’nın Sakar altı ve üstü olarak ayrıldığını kaydeden Harmandar, amacının Muğla’ya hizmet etmek ve Muğla’yı marka şehir haline getirmek olduğunu söyledi. Harmandar, “Bizim için Muğla tüm ilçeleriyle bir bütündür. Türkiye’nin bir çok ilindeki hizmetler malesef Muğla’da yok. İnşallah yerel seçimlerde el birliğiyle Muğla’nın makus talihini değişitireceğiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından basına kapalı olarak devam eden toplantıda Harmandar, partililerin sorularını yanıtladı.

Haber – Ömer KUNDAKÇI

DALAMAN GAZETESİ

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.