Güzellerin çamur keyfi

0
391
Güzellerin çamur keyfi

Güzellerin çamur keyfi

Antalya’da Ay-Ça Estetik Ana Sponsorluğunda bu yıl 14 üncüsü düzenlenecek olan MissMediterranean 2013 Güzellik Yarışmasının 12 finalisti, Dalyan Peloid tesislerini ziyaret etti.

Tesisi ziyaret eden güzeller, tesisin çamur havuzlarına girerek ciltlerini güzelleştirmek için şifalı çamurdan yararlandılar.Bu yıl eğitim kampını Demre’de tamamlayan güzeller, Muğla’nıncarettacaretta kaplumbağaları ve Dalyan Peloid çamuru ile dünyaca ünlü beldesinde 4 günlük kampa katıldılar. Final heyecanını Dalyan kanallarında düzenlenen tekne turları ve peloid çamurunun dinlendirici özelliğinden faydalanarak atan güzeller bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerine hayran kaldılar.

*Kamp eğlenceli geçiyor

Tanıtım Production Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bulut, Dünyaca Ünlü Dalyan Peloid çamuru ile güzellerin cilt bakımı yaptıklarını, Dalyan’ın doğal ve tarihi yerlerinde günübirlik geziler düzenlediklerini ve kampın başarılı ve eğlenceli bir şekilde sürdüğünü söyledi.

Finalist güzelleri Dalyan’a davet eden ve ağırlayan Dalyan Peloid Tesisleri Yönetim Kurul Başkanı Talat Yalılı ise, MissMediterranean 2013 güzellerini Dalyan’da ağırlamaktan çok mutlu olduklarını ve Dalyan Peloid çamurunun mucize etkisini güzellerin denemelerinin çok önemli olduğunu ve bu mucize çamurun dünyaya duyurulmasına katkısı olacağına inandığını belirtti.

Tanıtım Productiontarafından buyıl 14 üncüsü düzenlenecek olan MissMediterranean 2013 Güzellik Yarışması finali 07 Temmuz 2013 Pazar günü Antalya Hotel Limra Gala salonunda yapılacak.

Ömer Kundakçı

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.