“Gönül Kahvesi” açıldı

0
1831

“Gönül Kahvesi” açıldı

İddialı sloganıyla bölgenin yeni yüzü “Gönül Kahvesi” Dalaman şubesi açıldı.

Dalaman Altıntas mahallesi Havalimanı yolu üzerindeki “Gönül Kahvesi”nin İşletmeciliğini Ömer Asaf Efendioğlu’nun yaptığı Gönül Kahvesinin açılışına Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, İlçe Emniyet Müdürü Namık Söylemez, Ak Parti Milletvekili adayı Eylem Tan, Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, Ak Parti yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları, İlçe Halk Eğitim Müdürü Ramazan Duman, davetliler ve vatandaşlar katıldılar.

Gönül Kahvesi’nin marka yüzünün Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray olduğunu ifade eden Ömer Asaf Efendioğlu, “sloganımız, ‘Dünya’da bir gün herkes Türk Kahvesi’ni tadacak’. Bunu, 16 yılda Türkiye’de 90, Avusturya’dan Bahreyn’e kadar 14 ülkede marka olmasından dolayı iddialı konuşuyoruz. “Gönül Kahvesi” Dalaman şubesini ziyaret eden misafirlerimiz de bu farkı yaşayacaklar. “Gönül Kahvesi” şubesini bölgemize kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan işyerinin hayırlı olmasını dilerken, Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, açılan yeni ve nezih işyerleri ile Gazi Bulvarının cazibe merkezine dönüştüğünü ifade etti. Açılış sırasında dua da okunurken davetlilere ikramlar yapıldı.

 

Güngör Çoban-Ömer Kundakçı

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.