0
1543

Gece yolcuları konseri ile final 

Dalaman Belediyesi  50. Yıl kutlamalarını “Gece Yolcuları” konseri ile tamamladı.

Etkinliklerin son gününde 50. Yıl pastası Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Daire amirleri ve belediye çalışanları ile birlikte kesildi.

Başkan Şaşmaz, “ Bu geceyi Dalaman’ın güzel bir yerinde kutlamamız gerekiyordu, Yapmış olduğumuz bu etkinliklerde İlçemizin adını dünyaya duyurmak için Dalaman’da ilk defa yapılan Rafting şampiyonasının ardından kapıları açtık. Yapılan bu organizasyonlar İlçemize Turizm açısından da önemli katkılar sağlayacağını biliyoruz. Geçtiğimiz yıl içerisinde Şerefler Mahallesinde çevirilen film  oldu, bu filmde kısa bir yerde bende oynadım. Bu filmin galasını Sarsala koyunda gerçekleştirdik. Her anlamda Dalaman ön plana çıkacak.

Kapukargın Kaplıcaları bizim çocuğumuz gibi bir yer, Kükürt’ çok değer veriyoruz. Halkımızın da buraya sahip çıkması gerektiğini düşünüyorum, koyduğumuz şezlonglar malesef kırılmış parçalanmış olduğunu gördük. Dalaman’a biz sahip çıkmazsak kimse sahip çıkmaz, bu konuda tüm halkımızın bize destek olmalarını bekliyorum.

Çamur banyosunun değeri çok

Dalaman Kapukargın kaplıcaları bir marka olacak, ve  her geçen gün burası gittikçe kalabalıklaşacak, belkide adım atacak yer kalmayacak. Havalimanı na bu kadar yakın olan özel bir yerdir burası, insanlar burayı keşfetmek için özel olarak Şehirlerden geliyor.

1967 Yılında kurulan Dalaman belediyesi bu güne kadar görev almış olan tüm belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanlarına çok teşekkür ederim”dedi.

Gece Yolcuları sevildi

Gece yolcuları konserine yoğun katılım oldu, birbirinden güzel şarkılarıyla izleyenlerin beğenisini toplayan konserde, sandalyelerinden kalkan vatandaşlar sahnenin önüne gelerek telefonlarıyla bu güzel anı kaydettiler. Yaklaşık 2 Saat Sahne alan Gece yolcuları Dalaman’ın 50. Yıl etkinliklerinin finali oldu.

Doğukan beğenildi

6 gün boyunca etkinliklerde sunum yapan Doğukan Alsay ise Dalaman halkı tarafından sevildi,  konsere gelen vatandaşlara inanılmaz anlar yaşatan Alsay’ın  en beğenilen hareketleri ise ışık show oldu.

Basın mensuplarının gününü de kutlamayı ihmal etmeyen Alsay’a Dalaman Gazetesi olarak teşekkür eder, başarılarının devamını temenni ederiz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.